Nastartujte svůj business s Dynamics 365

Autor: Karel Pecl

Přidáno dne: 20. 05. 2020
Kategorie: 

Dynamics 365 je produktová řada aplikací pro plánování podnikových zdrojů (ERP – Enterprise Resource Planning) a řízení vztahů se zákazníky (CRM – Customer Relationship Management).

Sjednoťte svá data

V dnešní digitální době se posouvají data stále víc do popředí. Jsou klíčovým nosičem informací o všem, co se v rámci obchodních procesů děje a tvoří. Data jsou podkladem pro rozhodování a plánování budoucnosti. V rámci digitální transformace se data posouvají do popředí s využitím umělé inteligence, Internet of Things a strojovému učení. Data jsou zabezpečená a umožňují hlubší znalost zákazníka.

Hranice mezi ERP a CRM mizí

Dynamics 365 nabízí ucelenou rodinu podnikových aplikací, které jsou provozovány v cloudu a tím pádem jsou dostupné odkudkoliv. Hranice mezi ERP a CRM systémy pomalu mizí a rozšiřují se o aplikace, které uživatelé dobře znají a denně používají (Outlook, Excel, pokročilá analytika, reporting a IoT). To vše přináší uživatelům unifikaci a automatizaci procesů, zvýšení efektivity a rozvíjí podnikání a jeho profitabilitu.

Cílem Dynamics 365 bylo v roce 2016 propojení všech potřebných podnikových aplikací využívaných pro zákaznickou podporu, obchod a práci v terénu v jeden celek:

 • Dynamics 365 Sales – staráte se o své prodeje od vedení objednávky, přes zajištění prodeje až k vytváření marketingových kampaní.
 • Dynamics 365 Customer Service – poskytuje funkce a nástroje ke správě služeb, jež poskytujete svým zákazníkům.
 • Dynamics 365 Marketing – aplikace pro automatizaci marketingu, která pomáhá proměnit příležitosti v obchodní vztahy.
 • Dynamics 365 Field Service – aplikace kombinuje automatizaci pracovních postupů, algoritmy plánování a mobilitu.
 • Dynamics 365 Project Service Automation – umožňuje dodávat ziskové projekty včas a v rámci daného rozpočtu.

Spolupráce těchto oblastí významně zvyšuje produktivitu a urychluje komunikaci mezi zaměstnanci i směrem k zákazníkovi.

Pokud bylo rozšíření CRM v roce 2016 o Dynamics 365 zásadní, pak rok 2020 je přelomový pro ERP a přichází s:

 • Dynamic 365 Finance – automatizuje a modernizuje mezinárodní finanční operace.
 • Dynamics 365 Supply Chain – transformuje výrobní a dodavatelské řetězce pomocí prediktivních poznatků, umělé inteligence (AI) a Internet of Things (IoT).
 • Dynamics 365 Commerce – přináší komplexní řešení, které sjednocuje back-office, in-store, call centrum a digitální zkušenosti.
 • Dynamics 365 Human Resources – zefektivňuje rutinní záznamy a automatizuje řadu procesů souvisejících s personálním obsazením organizace.

Cloud

Cloudová platforma Azure je sada neustále se rozšiřujících služeb, která pomáhá organizacím čelit současným i budoucím obchodním výzvám.  Azure dává svobodu měnit a rozvíjet podnikání bez obavy, že IT bude limitem.

Cloud computing umožní firmám rozhodnout se, na co bude cloud využívat. Společnost využívá pouze tolik, kolik je nezbytně nutné k plnění jejích obchodních požadavků. Každé podnikání má jiné potřeby a požadavky. Cloud computing je flexibilní a nákladově efektivní řešení jak pro malý start-up, tak pro velkou firmu. Dodavatel cloudu se stará o vytváření, údržbu a aktualizaci služeb, firma se orientujete na to, v čem její organizace vyniká. Cloudová řešení jsou:

 • nákladově efektivní,
 • spolehlivá,
 • škálovatelná,
 • flexibilní,
 • globální.

Řešení Dynamics 365 pomáhá firmám měnit svět podnikání, usnadnit práci a získat náskok před konkurencí.

Sdílet na:

Mohlo by vás také zajímat

Jak na EET v AX? Máme řešení!

Na EET jsme připraveni! Vytvořili jsme univerzální řešení, které umožní vystavit doklad s povinnými údaji v Microsoft Dynamics AX. Lze otestovat zdarma.

Jak zjistit více o svých "offline" zákaznících

Jak zjistit více o potřebách a složení svých "offline" zákazníků, utilizovat prodejnu nebo personalizovat reklamu díky AI.

V retailu je důležité nepotírat odlišnosti klienta

Současná dynamická doba vyžaduje efektivní práci se zbožím. Z toho vyplývají i specifické požadavky retailových společností na ERP systémy.

Nejlepší hračkářství na světě Hamleys je připraveno na další expanzi

Blue Dynamic, český poskytovatel komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií, rozšiřuje služby pro nizozemský řetězec BCC.
1 2 3 15
Všechny články

Potřebujete vědět víc? Kontaktujte nás.

Zanechte nám na sebe kontakt a tým Blue Dynamic se vám během 48 hodin ozve.
Štěpán Kněžek
Sales Manager

stepan.knezek
@bluedynamic.cz

+420 607 032 908

Štěpáín Kněžek Blue Dynamic