Retail Talk - povídání nejen o retailu, část 3.

Autor: Karel Pecl

Přidáno dne: 19. 06. 2020
Kategorie: 

Třetí a poslední pokračování rozhovoru o retailu s Karlem Peclem – zakladatelem firmy Blue Dynamic. Zajímá vás budoucnost retailu? Je možné mít maloobchod bez prodejců? Jaké jsou trendy v USA?

Karel se rozpovídal i o tom, co vlastně umělá inteligence v maloobchodu umí a jak se dá maximálně využít. Je to sci-fi, nebo nás opravdu čeká propojení dat o fyzické osobně z internetu a reálného offline prostředí? Podívejte se na rozhovor s Karlem Peclem níže.

Pokud vás video zaujalo, podívejte si i na předchozí části:

Část 1 – Zná vás lépe vaše žena nebo Google?

Část 2 – Jak predikovat problémy

Sdílet na:

Mohlo by vás také zajímat

Co je ERP – Enterprise Resource Planning?

Nevíte co je ERP (Enterprise Resource Planning) systém? Přečtěte si definici pojmu a zjistěte, jaké výhody může mít ERP řešení pro vaši firmu.

Jak umělá inteligence pomáhá v době koronavirové

Jak uhlídat zaměstnance nebo zákazníky, aby dodržovali nařízené rozestupy a v provozu nebo v obchodě opravdu nosili nařízené roušky? V tom pomáhá právě umělá inteligence.

Co si představit pod pojmem umělá inteligence?

Víte, že i prodejci mohou sledovat emoce zákazníků jejím prostřednictvím? Jak následně vypadají výsledky těchto měření a k čemu slouží? Nejen na tyto otázky čtenářů tyden.cz odpovídal Karel Pecl v pondělí 27. ledna od 13:00.

Retail Talk - povídání nejen o retailu, část 1.

Zná vás lépe žena, nebo Google? O technologiích v retailu, ERP v Excelu, AI, bezpečnosti dat, emocích robotů a dalším si povídali Karel Pecl a Tomáš Sýkora.
1 2 3 15
Všechny články

Potřebujete vědět víc? Kontaktujte nás.

Zanechte nám na sebe kontakt a tým Blue Dynamic se vám během 48 hodin ozve.
Štěpán Kněžek
Sales Manager

stepan.knezek
@bluedynamic.cz

+420 607 032 908

Štěpáín Kněžek Blue Dynamic