Blue Dynamic logo white

Získejte spolehlivého partnera pro implementaci ERP Microsoft Dynamics 365

Pokryjte veškeré potřeby vašeho podniku komplexní platformou zastřešující výhody ERP, které lze navíc snadno propojit se CRM Dynamics 365.
Domluvit si nezávaznou konzultaci
Naši specialisté se s vámi spojí nejpozději do 2 dnů.

V jakých oblastech vám ERP Microsoft Dynamics 365 pomůže?

Microsoft Dynamics 365 Finance

Automatizujte a modernizujte nejen své mezinárodní finanční operace. Sledujte výkon v reálném čase a plánujte na základě důvěrhodných dat tak, abyste podpořili rozvoj společnosti.

Microsoft Dynamics 365 Supply Chain

Transformujte svůj výrobní a dodavatelský řetězec. Používejte prvky umělé inteligence napříč plánováním, výrobou, skladováním i dopravou, a maximalizujte tak efektivitu provozu i zizkovost.

Microsoft Dynamics 365 Commerce

Sjednoťte procesy back-office, prodejen, call centra i e-shopu pomocí komplexního omnichannel řešení, které vám umožní budovat zákaznickou loajalitu, zvyšovat příjmy, snižovat náklady a zefektivnit dodavatelské řetězce.

Microsoft Dynamics 365 Human Resources

Automatizujte a zefektivněte tak rutinní úkoly a další procesy související s personální prací. Tyto procesy zahrnují udržení zaměstnanců, správu benefitů, školení, řízení výkonu a správu změn pracovních týmů.

Blue Dynamic – partner, na kterého se můžete spolehnout

Již od roku 2013 úspěšně implementujeme připravená IT řešení našim klientům na míru.
Naše zákazníky vnímáme jako rovnocenné partnery a udržujeme s nimi dlouhodobou spolupráci a přátelské vztahy.

Prověřené zkušenosti

Aktuálně poskytujeme služby několika desítkám firem operujících po celém světě. Spravujeme tisíce uživatelských účtů a lokalit.

Technická podpora 24/7

Kdykoliv potřebujete s čímkoliv poradit, naši specialisté jsou připraveni pomoci. Podpora je dostupná jak v češtině, tak v angličtině.
Microsoft Partner logo

Microsoft Certified Partner

Protože jsme certifikovaným partnerem
společnosti Microsoft, poskytuje náš
 tým profesionální podporu.

Připojte se k řadě spokojených klientů

Hledali jsme partnera, který má prokazatelné zkušenosti s roll-out ve střední a východní Evropě a pomůže nám garantovat splnění legislativních povinností. Získali jsme partnera, který přesně věděl, co je potřeba udělat a měl efektivní řešení všech našich požadavků a potřeb. Současně se byl schopen lépe než my domluvit s naším současným dodavatelem. Výsledky spolupráce potvrzují, že Blue Dynamic byla skvělá volba.

Robin Hickson, Manager of Global ERP Systems and Integration, Beck & Pollitzer

Příjemně nás překvapila rychlost, stabilita a rozsah celého ERP systému. Co jsme ale maximálně ocenili, byla raketová rychlost jeho implementace. Pozitivní přístup týmu Blue Dynamic vnesl do spolupráce jako bonus i příjemnou atmosféru.

Ing. Pavel Čmelík, jednatel společnosti Inexad, Hamleys

Málokterý dodavatel nabízí kombinaci oborových znalostí, zkušeností a kvalitní podpory v režimu 24/7. S pomocí Blue Dynamic nám reálně klesly nákladů na ICT při současném zlepšení ICT procesů.

Nicola Campio, CFO, Darty Italy

Pro implementací Dynamics 365 jsme zvolili konzultanty Blue Dynamic - pod jejich dohledem pracoval už náš předchozí systém a dokonale znají naše prostředí i potřeby. Věříme, že nám práce s novým systémem přinese další zefektivnění vnitřních procesů.

Aleš Snížek, IT Project Manager, Euro-Center Holding SE

Blue Dynamic jsme si vybrali pro pomoc s implementací Dynamics AX v naší nově vytvořené obchodní jednotce v České republice. Od prvního dne celý tým zvládl naše požadavky s vysokou profesionalitou a vždy poskytoval rychlé řešení našich požadavků a problémů. Po téměř pěti měsících spolupráce jsme si jisti, že jsme udělali nejlepší volbu!

Ivan Fernandez, IT Manager, Assa Abloy

Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického outsourcingového partnera pro komplexní podporu infrastruktury a aplikací v režimu 24x7. Osobní i týmová angažovanost jejich týmu znamená skutečnou podporu inovací BCC.

Jan Bloemendaal, Chief Information Officer, BCC elektrospeciaalzaken B.V

Podívejte se na některé z našich úspěšných implementací

Naši specialisté vám s Microsoft Dynamics 365 rádi pomohou

Zanechte nám na sebe kontakt a tým Blue Dynamic se vám během 48 hodin ozve.