Microsoft Dynamics AX

Základ pro rychlá a správná rozhodnutí

 

Custom callout image

ERP

Nástroje pro Enterprise Resource Planning (ERP) Microsoft Dynamics poskytují zaměstnancům vše potřebné pro bezvadný chod celé firmy. Od řízení ekonomiky, financí a dodavatelského řetězce, přes provoz a personalistku až po nástroje pro business intelligence a reporting potřebné pro informovanější rozhodování. Začít můžete v rozsahu, který momentálně potřebujete, a později se snadno přizpůsobit měnícím se potřebám – v cloudu nebo na vašich serverech, záleží jen na vás.

 

Microsoft Dynamics AX

Flexibilita systému s vysokou možností parametrizace a snadnost realizace potřebných změn akceleruje čas potřebný pro uvedení nového produktu na trh. Využití Dynamics AX tak přímo zvyšuje konkurenceschopnost společnosti.

Microsoft Dynamics AX je obchodní řešení společnosti Microsoft pro podniky. Zrychluje podnikání, protože umožňuje lidem rychle přijímat chytřejší rozhodnutí na základě zjištění a analýz v reálném čase, rychleji transformovat obchodní procesy s cílem dosáhnout rychlejšího zhodnocení investic a růstu podnikání díky možnostem a flexibilitě cloudu.

 

Řešení přímo pro vaše odvětví

Ať se pohybujete v jakémkoli oboru, potřebujete software pro řízení, který bude podporovat požadavky a procesy specifické právě pro vaši firmu, aniž by bylo nutné ho nákladně a zdlouhavě přizpůsobovat a doplňovat. Microsoft Dynamics nabízí několik oborových řešení, která vaší organizaci pomohou překonat očekávání zákazníků. Oborová řešení pro:

  • Maloobchod
  • Služby
  • Výroba
  • Sklady a logistika
  • Veřejná správa


Přesné reporty pro správné rozhodování


Zkrácení reakční doby na změnu


Efektivita práce díky dostupnosti všech dat


Zprostředkování konzistentní zákaznické zkušenosti


Nemusíte se bát nedodržení rozpočtu nebo časového harmonogramu

Výrazné zjedodušení a standardizace implementačních procesů umožňuje zdokonalit předvídatelnost a kvalitu zavádení komplexních ERP systémů, jako je Microsoft Dynamics AX. Výsledkem je rychlejší implementace bez známých rizik, které brzdí váš rozvoj. Čím se odlišujeme:

  • Lepší předvídatelnost vývoje implementací
  • Podpora během celého životního cyklu implementového systémuy
  • Lepší škálovatelnost a snažší osvojitelnost koncovými uživateli

 

Zjistěte si více

 

Máte zájem o Dynamics AX? Potřebujete se na něco zeptat? Ozvěte se nám:

Vaše jméno a příjmení*
Komentář
Společnost
Pracovní pozice
Email*
Přiložit soubor
Telefon*