Microsoft Dynamics 365 Finance

Čistota finančních dat, automatizace procesů a vyšší ziskovost vaší společnost. S pomocí Dynamics 365 Finance automatizujte a modernizujte své mezinárodní finanční operace. Sledujte v reálném čase výkon, plánujte a rozhodujte se na základě důvěryhodných dat tak, abyste podpořili rozvoj společnosti.

Chci konzultaci zdarma

01

Centralizované a jednotné finanční řízení

02

Podpora lokálních legislativ jednotlivých zemí

03

Automatizace finančních procesů

04

Flexibilita nastavení a realizace změn

05

Detailní výkaznictví a analytiky

06

Uživatelská přívětivost a jednoduchost

Microsoft Dynamics 365 Finance

S Microsoft Dynamics 365 Finance:

Čistota finančních dat, automatizace procesů a vyšší ziskovost vaší společnosti. S pomocí Dynamics 365 Finance automatizujte a modernizujte své mezinárodní finanční operace. Sledujte v reálném čase výkon, plánujte a rozhodujte se na základě důvěryhodných dat tak, abyste podpořili rozvoj společnosti.

 • DĚLEJTE STRATEGICKÁ FINANČNÍ ROZHODNUTÍ S POMOCÍ AI
 • SJEDNOŤTE A AUTOMATIZUJTE SVÉ FINANČNÍ PROCESY
 • SNIŽTE PROVOZNÍ NÁKLADY
 • ZJEDNODUŠTE ŘÍZENÍ FINANCÍ A RIZIK

Dělejte strategická finanční rozhodnutí s pomocí AI

 • Zajistěte zdravý chod vašeho podniku, zlepšete finanční kontrolu, optimalizujte cashflow a dělejte rychleji strategická rozhodnutí. Dosáhněte růstu podniku pomocí jednotného finančního řízení, aktuálních dat a integrovaných analýz.
 • Zrychlete uzávěrky a jednoduše spravujte mezinárodní finance díky propracovanému výkaznictví, finančnímu reportingu a integrované analytice dostupné v reálném čase. Využijte řešení, které podporuje více právnických osob i měn v jednom systému, a které zkracuje procesy měsíčních uzávěrek.
 • Zvyšujte zisky a zlepšujte cashflow díky doporučením založeným na umělé inteligenci.

Sjednoťte a automatizujte své finanční procesy

 • Umožněte uživatelům dělat správná a rychlá rozhodnutí díky vizualizaci klíčových obchodních metrik i realizovaných transakcí. Automatizujte a prioritizujte úkoly a snižujte jejich chybovost i délku trvání. Využijte ke své práci integrované aplikace Office 365.
 • Zvládněte více díky funkci osobního pracovního prostoru, integraci s Office 365 a automatizaci úkolů. Upravujte snadno firemní dokumenty podle měnících se požadavků pomocí šablon Office 365.
 • Vytěžte výhody systému předplatného licencí a jeho finanční flexibility.

Snižte provozní náklady

 • Automatizujte finanční procesy, rozpočtovou kontrolu, finanční plánování a analýzy.
 • Provozujte své podnikání efektivněji napříč zeměmi.

Zjednodušte řízení financí a rizik

 • Díky flexibilnímu řešení se  snadno a rychle přizpůsobíte měnícím se finančním požadavkům i nárokům, které na vás klade stát a jeho  regulatorní nařízení.
 • Splňte místní i globální obchodní požadavky, zlepšete správu, snižte rizika a zajistěte si bezchybné finanční řízení napříč 37 zeměmi a 42 jazyky. Rozšiřujte finance o předpřipravená partnerská řešení, aby vyhovovala vašim místním potřebám.

Proč používat Microsoft Dynamics 365 Finance

 • Centralizované a jednotné finanční řízení.
 • Podpora lokálních legislativ, mezinárodní finance.
 • Automatizace finančních procesů.
 • Flexibilita nastavení a realizace změn.
 • Detailní výkaznictví a analytika.
 • Uživatelská přívětivost a jednoduchost.

Blue Dynamic je partner, na kterého se můžete spolehnout

V našem odvětví jsou kvalitní služby klíčové pro spokojenost zákazníka. Nestačí mít jen produkt. Zákazníka zajímá, jak se o něj postaráme. Tím, že působíme na celém území České republiky a na Slovensku, jsme potřebovali zmodernizovat naše IT systémy tak, aby firemní procesy zjednodušily a zpřehlednily. Rozhodli jsme se začít právě u hledání řešení pro digitalizaci servisu. Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického partnera pro digitální transformaci. Rozhodující pro nás byl byznys fokus, transparentní přístup a kompetence v oboru. Jsou to lidé, kteří se v první řadě snaží pochopit klíčové byznys potřeby a pro ně pak vybírají vhodné IT řešení, a to nám vyhovuje.

Pavel Balog
CFO

Případová studie

Chtěli bychom v prvé řadě velice poděkovat společnosti Blue Dynamic, za profesionální přístup, a to ve všech směrech spolupráce. Plně si uvědomujeme, že naše celkové požadavky na CRM systém nebyly standardní a individuální přístup jsme přímo vyžadovali. V tuto chvíli nelituji jediného kroku s výběrem společnosti, která nám poskytla plnohodnotný komfort v řešení, individuální přístup a servis. Nejen že jsem se společností spokojen, ale rovnou mohu říct, že se těším na další budoucí spolupráci.

Ladislav Zimovjan
Obchodní ředitel

Případová studie

Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického outsourcingového partnera pro komplexní podporu infrastruktury a aplikací v režimu 24x7. Osobní i týmová angažovanost jejich týmu znamená skutečnou podporu inovací BCC.

Jan Bloemendaal
Chief Information Officer

Blue Dynamic jsme si vybrali pro pomoc s implementací Dynamics AX v naší nově vytvořené obchodní jednotce v České republice. Od prvního dne celý tým zvládl naše požadavky s vysokou profesionalitou a vždy poskytoval rychlé řešení našich požadavků a problémů. Po téměř pěti měsících spolupráce jsme si jisti, že jsme udělali nejlepší volbu!

Ivan Fernandez
IT Manager

Hledali jsme partnera, který má prokazatelné zkušenosti s roll-out ve střední a východní Evropě a pomůže nám garantovat splnění legislativních povinností. Získali jsme partnera, který přesně věděl, co je potřeba udělat a měl efektivní řešení všech našich požadavků a potřeb. Současně se byl schopen lépe než my domluvit s naším současným dodavatelem. Výsledky spolupráce potvrzují, že Blue Dynamic byla skvělá volba.

Robin Hickson
Manager of Global ERP Systems and Integration

Pro implementací Dynamics 365 jsme zvolili konzultanty Blue Dynamic - pod jejich dohledem pracoval už náš předchozí systém a dokonale znají naše prostředí i potřeby. Věříme, že nám práce s novým systémem přinese další zefektivnění vnitřních procesů.

Aleš Snížek
IT Project Manager

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Málokterý dodavatel nabízí kombinaci oborových znalostí, zkušeností a kvalitní podpory v režimu 24/7. S pomocí Blue Dynamic nám reálně klesly nákladů na ICT při současném zlepšení ICT procesů.

Nicola Campio
CFO

Příjemně nás překvapila rychlost, stabilita a rozsah celého ERP systému. Co jsme ale maximálně ocenili, byla raketová rychlost jeho implementace. Pozitivní přístup týmu Blue Dynamic vnesl do spolupráce jako bonus i příjemnou atmosféru.

Ing. Pavel Čmelík
jednatel společnosti Inexad

Snažíme se vždy o ten nejlepší individuální přístup k naším klientům, proto jsme hledali dodavatele systémů, který bude mít nastavené priority podobně. Společnost Blue Dynamic splnila naše očekávání, přizpůsobila celý systém přímo k naší potřebě. Tým se skládal z opravdových odborníků, kteří rozumí svému řemeslu. CRM pro nás bylo dalším krokem ke spokojenějším klientům a lepší organizaci uvnitř firmy. Jsme rádi, že jsme se mohli svěřit do rukou právě této společnosti, jelikož odvedla vše tak, jak slibovala.

Jan Chodora
Obchodní ředitel CZ/SK

Na Blue Dynamic se můžete spolehnout

Desítky zemí

Zákazníci operující ve 26 zemích využívají naše řešení a naše služby.

Stovky zákazníků

Stovkám zákazníků jsme pomohli zlepšit jejich procesy a provoz IT.

Tisíce uživatelů

Tisíce uživatelů se na nás spoléhá při své každodenní práci.

Miliony hodin

Při tvorbě řešení pro naše zákazníky jsme odpracovali miliony hodin.

Potřebujete vědět více? Kontaktujte nás!

Štěpáín Kněžek Blue Dynamic

Štěpán Kněžek

Sales Manager
stepan.knezek@bluedynamic.cz
+420 607 032 908

LinkedIn

eGor KoValev

Account Manager
egor.kovalev@bluedynamic.cz
+420 720 953 784

LinkedIn
2022_sales_CZ (#8)

Související technologie

magnifiercrosschevron-upchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram