Reference

Důvěru nám dalo 88 firem z 27 zemí, kterým poskytujeme naše služby. Realizovali jsme 37 implementačních projektů Microsoft Dynamics AX, resp. Dynamics CRM. Vydali jsme 502 release aktualizující běžící Dynamics AX systémy u našich zákazníků. Pro naše zákazníky monitorujeme 23,000 endpointů.

Vybrané reference

Příjemně nás překvapila rychlost, stabilita a rozsah celého ERP systému. Co jsme ale maximálně ocenili, byla raketová rychlost jeho implementace. Pozitivní přístup týmu Blue Dynamic vnesl do spolupráce jako bonus i příjemnou atmosféru.


Ing. Pavel Čmelík, jednatel společnosti Inexad, Hamleys

Málokterý dodavatel nabízí kombinaci oborových znalostí, zkušeností a kvalitní podpory v režimu 24/7. S pomocí Blue Dynamic nám reálně klesly nákladů na ICT při současném zlepšení ICT procesů.

Nicola Campio, CFO, Darty Italy

Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického outsourcingového partnera pro komplexní podporu infrastruktury a aplikací v režimu 24x7. Osobní i týmová angažovanost jejich týmu znamená skutečnou podporu inovací BCC.

Jan Bloemendaal, Chief Information Officer, BCC elektrospeciaalzaken B.V

Pro implementací Dynamics 365 jsme zvolili konzultanty Blue Dynamic - pod jejich dohledem pracoval už náš předchozí systém a dokonale znají naše prostředí i potřeby. Věříme, že nám práce s novým systémem přinese další zefektivnění vnitřních procesů.

Aleš Snížek, IT Project Manager, Euro-Center Holding SE

Náš specialista se vám bude rád věnovat

 

Napište nám