Bereme to osobně!

Realizace projektu pro nás není jen práce. Dodat včas a kvalitně je věcí naší stavovské cti a termín chápeme jako náš osobní závazek.

 

Náš příběh Kontaktujte nás

Náš příběh

 • Začali jsme jako interní IT.

   

  Stali jsme se centrem sdílených služeb.

   

  Rozhodli jsme se osamostatnit.

  • V rámci implementace nového ERP v naší společnosti jsme se seznámili s Dynamics AX. S ohledem na průběhu projektu jsme se AX začali učit a posléze jsme převzali jeho provoz a rozvoj od externího dodavatele.

  • Začali jsme poskytovat 24x7 podporu celé finanční skupině, do které jsme patřili. Kromě AX jsme zodpovídali za chod i ostatních aplikací a systémů. AX jsme dále rozvíjeli a rolovali do dalších zemí v Evropě.

  • Vytvořili jsme vlastní firmu a začali jsme pracovat pro velkého zákazníka BCC. Postupem času se k němu přidávaly další a další zakázky a my jsme se učili jak obstát na volném trhu.

About-us-Introduction-5

Vyrostli jsme uprostřed retailového řetězce.

Společné kořeny máme v Darty Group – evropském řetězci, do kterého patřil např. i český Datart. Každodenní provozní realita z nás zformovala silný tým s perfektně vyladěným systémem řízení projektů. Chápeme význam každé vteřiny, po kterou trvá pokladní proces ve vánoční špičce. Za sebou máme desítky projektů pro zákazníky napříč celou Evropou a přibývají další.

Navrhujeme, budujeme, provozujeme, konzultujeme.

Naše reference zahrnují implementace Dynamics AX pro oblast maloobchodu, velkoobchodu a logistiky. Klientům nabízíme správu heterogenních prostředí a provoz rozsáhlých a složitých systémů a aplikací. Navrhujeme optimální firemní infrastrukturu a ladíme výkony informačních systémů na maximum. Dodáváme hotová řešení i na míru vyvinuté komponenty systémů MS Dynamics. Připravujeme integrace rozsáhlých a komplexních systémů včetně návrhu synchronních či asynchronních datových toků s využitím webových služeb.

About-us-Introduction-7

About-us-Introduction-9

Řešíme kompletní správu a monitoring infrastruktury.

Nabízíme služby profesionálního dohledového centra. Díky robotickým „agentům“ nepřetržitě sledujícím systémy a aplikace dokážeme účinně předcházet problémům. Naše dohledové centrum pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Zajišťujeme službu On-site i vzdálený dohled. Smluvně garantujeme dostupnost i kvalitu poskytovaných služeb. Přebíráme podporu a rozvoj běžících aplikací, zejména na platformách Microsoft. Za strategického technologického partnera jsme si vybrali společnost Microsoft. Je pro nás zárukou nejen trvalého a udržitelného vývoje výborných informačních systémů, ale i kvalitního supportu pro nás i naše zákazníky.

Vzděláváme se. Všichni. Neustále.

Naši zaměstnanci pracují po celé Evropě. Propracovaný systém interního vzdělávání dává klientovi jistotu, že pro něj budou pracovat lidské zdroje na požadované odborné úrovni. U všech specialistů garantujeme výbornou jazykovou vybavenost, vysoké pracovní nasazení a loajální přístup. Interně sdílíme zkušenosti z jednotlivých projektů – řadu postupů, zkratek a vychytávek lze totiž efektivně využít napříč obory. Opíráme se přitom o vlastní propracovanou knowledgebase.

About-us-Introduction-8

Zaujali jsme Vás?

Je pro Vás důležité nejen, to co děláte, ale také s kým na projektech pracujete? Rádi Vám o sobě řekneme více.

Kontaktujte nás

Pomáháme potřebným

Přidejte se k nám i Vy a pomozme společně těm, kteří naši pomoc potřebují.

about-us-linka-bezpeci-1 about-us-lekari-bez-hranic-1 about-us-obedy-pro-deti-1 about-us-unicef-1

 

Evropská_unie_logo

Společnost Blue Dynamic s.r.o je nositelem projektu Blue Extension 365 (CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_076/0009372), který je spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Náplní a cílem projektu je vyvinutí rozšiřujících aplikací (přinášejících nadstavbovou funkcionalitu) pro cloudový ERP a CRM systém Dynamics 365 a business inteligence nástroj PowerBI. Tyto rozšiřující aplikace pokrývají široké spektrum funkcionalit, zaměřených především na specifika českého prostředí, logistiky a retailu.