Snadná optimalizace přepravy zboží

Warehouse SmartStack je skvělým pomocníkem pro efektivní organizaci přepravy zboží. Optimalizuje požadavky na přepravu s vytížeností vozidel, využívá principy umělé inteligence. Systém umožňuje připojení AR brýlí pro snadnou orientaci zaměstnanců.

Chci konzultaci zdarma

Warehouse SmartStack

Systém pro optimalizaci nákladů na přepravu zboží s využitím umělé inteligence

 • Úspora v nákladech na přepravu zboží díky efektivnější organizaci zboží na paletách a díky lepšímu využití prostoru v nákladních vozidlech
 • Vozidla nejezdí poloprázdná, ani se nemusí doobjednávat další kvůli špatnému skládání zboží na palety a do aut
Technologie
 • Algoritmus na principu AI
 • Microsoft Cloud
 • AR brýle (možné napojení i na klasické čtečky)
Vlastnosti
 • Přesný propočet množství potřebných palet a nákladních vozidel na základě dat z objednávky
 • Intuitivní rozhraní, které naviguje pracovníky pomocí AR brýlí
 • Výpočet optimálního způsobu skládání zboží nepravidelných tvarů na palety (židle, hrábě, sekačka)
Zákazníci
 • Ředitel Logistiky
 • Výkonný ředitel
 • Majitel
 • Finanční ředitel
Využití
 • Velkoobchod
 • Maloobchod
 • Logistika
 • Výroba
Cena
 • Měsíční paušál (SaaS) + cena za implementaci
 • Náklady na typickou instalaci:
  • Implementace = 3 mil. Kč
  • Paušální měsíční poplatek (licence + provoz) = 80.000 Kč
Odlišnost
 • Navigace pracovníků pomocí AR brýlí
 • Systém efektivně skládá na palety i objekty s nepravidelnými tvary (židle, hrábě, sekačka)
 • Systém pracuje se simulacemi stability pro optimální skládání zboží na palety

Blue Dynamic je partner, na kterého se můžete spolehnout

V našem odvětví jsou kvalitní služby klíčové pro spokojenost zákazníka. Nestačí mít jen produkt. Zákazníka zajímá, jak se o něj postaráme. Tím, že působíme na celém území České republiky a na Slovensku, jsme potřebovali zmodernizovat naše IT systémy tak, aby firemní procesy zjednodušily a zpřehlednily. Rozhodli jsme se začít právě u hledání řešení pro digitalizaci servisu. Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického partnera pro digitální transformaci. Rozhodující pro nás byl byznys fokus, transparentní přístup a kompetence v oboru. Jsou to lidé, kteří se v první řadě snaží pochopit klíčové byznys potřeby a pro ně pak vybírají vhodné IT řešení, a to nám vyhovuje.

Pavel Balog
CFO

Případová studie

Chtěli bychom v prvé řadě velice poděkovat společnosti Blue Dynamic, za profesionální přístup, a to ve všech směrech spolupráce. Plně si uvědomujeme, že naše celkové požadavky na CRM systém nebyly standardní a individuální přístup jsme přímo vyžadovali. V tuto chvíli nelituji jediného kroku s výběrem společnosti, která nám poskytla plnohodnotný komfort v řešení, individuální přístup a servis. Nejen že jsem se společností spokojen, ale rovnou mohu říct, že se těším na další budoucí spolupráci.

Ladislav Zimovjan
Obchodní ředitel

Případová studie

Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického outsourcingového partnera pro komplexní podporu infrastruktury a aplikací v režimu 24x7. Osobní i týmová angažovanost jejich týmu znamená skutečnou podporu inovací BCC.

Jan Bloemendaal
Chief Information Officer

Blue Dynamic jsme si vybrali pro pomoc s implementací Dynamics AX v naší nově vytvořené obchodní jednotce v České republice. Od prvního dne celý tým zvládl naše požadavky s vysokou profesionalitou a vždy poskytoval rychlé řešení našich požadavků a problémů. Po téměř pěti měsících spolupráce jsme si jisti, že jsme udělali nejlepší volbu!

Ivan Fernandez
IT Manager

Hledali jsme partnera, který má prokazatelné zkušenosti s roll-out ve střední a východní Evropě a pomůže nám garantovat splnění legislativních povinností. Získali jsme partnera, který přesně věděl, co je potřeba udělat a měl efektivní řešení všech našich požadavků a potřeb. Současně se byl schopen lépe než my domluvit s naším současným dodavatelem. Výsledky spolupráce potvrzují, že Blue Dynamic byla skvělá volba.

Robin Hickson
Manager of Global ERP Systems and Integration

Pro implementací Dynamics 365 jsme zvolili konzultanty Blue Dynamic - pod jejich dohledem pracoval už náš předchozí systém a dokonale znají naše prostředí i potřeby. Věříme, že nám práce s novým systémem přinese další zefektivnění vnitřních procesů.

Aleš Snížek
IT Project Manager

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Málokterý dodavatel nabízí kombinaci oborových znalostí, zkušeností a kvalitní podpory v režimu 24/7. S pomocí Blue Dynamic nám reálně klesly nákladů na ICT při současném zlepšení ICT procesů.

Nicola Campio
CFO

Příjemně nás překvapila rychlost, stabilita a rozsah celého ERP systému. Co jsme ale maximálně ocenili, byla raketová rychlost jeho implementace. Pozitivní přístup týmu Blue Dynamic vnesl do spolupráce jako bonus i příjemnou atmosféru.

Ing. Pavel Čmelík
jednatel společnosti Inexad

Snažíme se vždy o ten nejlepší individuální přístup k naším klientům, proto jsme hledali dodavatele systémů, který bude mít nastavené priority podobně. Společnost Blue Dynamic splnila naše očekávání, přizpůsobila celý systém přímo k naší potřebě. Tým se skládal z opravdových odborníků, kteří rozumí svému řemeslu. CRM pro nás bylo dalším krokem ke spokojenějším klientům a lepší organizaci uvnitř firmy. Jsme rádi, že jsme se mohli svěřit do rukou právě této společnosti, jelikož odvedla vše tak, jak slibovala.

Jan Chodora
Obchodní ředitel CZ/SK

Na Blue Dynamic se můžete spolehnout

Desítky zemí

Zákazníci operující ve 26 zemích využívají naše řešení a naše služby.

Stovky zákazníků

Stovkám zákazníků jsme pomohli zlepšit jejich procesy a provoz IT.

Tisíce uživatelů

Tisíce uživatelů se na nás spoléhá při své každodenní práci.

Miliony hodin

Při tvorbě řešení pro naše zákazníky jsme odpracovali miliony hodin.

Potřebujete vědět více? Kontaktujte nás!

Štěpáín Kněžek Blue Dynamic

Štěpán Kněžek

Sales Manager
stepan.knezek@bluedynamic.cz
+420 607 032 908

LinkedIn

eGor KoValev

Account Manager
egor.kovalev@bluedynamic.cz
+420 720 953 784

LinkedIn
2022_sales_CZ (#8)

Související technologie

​Název projektu: Inteligentní sklad

Náplní projektu je výzkum a vývoj systému inteligentního řízení skladu. Součástí řešení je vznik funkčního vzorku inteligentní ochranné helmy, která pomocí chytré kamery bude schopná snímání a rozpoznání zboží a zároveň bude sloužit jako navigátor.

Společnost: Blue Dynamic s.r.o.

Číslo projektu: CZ.01.1.02/0.0/0.0/21_374/0026847

magnifiercrosschevron-upchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram