Microsoft 365

Dobře zvládnutá týmová práce je pro každou firmu obrovským benefitem. Spolupráce členů týmu je pro úspěch klíčová.

Chci konzultaci zdarma

 

Výzkumy ukazují, že u společností, které podporují týmovou práci, je až 5x vyšší pravděpodobnost, že budou úspěšné, a že budou snáze dosahovat vytyčených cílů.

 

CO JE MICROSOFT 365?

Microsoft 365 je skupina výkonných nástrojů, které členům vašeho týmu pomohou spolupracovat, učit se, organizovat a tvořit.

Služba Microsoft Teams vám umožní setkávat se, chatovat, volat a sdílet dokumenty. Prostřednictvím jediné aplikace vám pomůže udržet pořádek a zjednodušit komunikaci. Výkonné aplikace jako jsou Word, Excel a PowerPoint, ale také zabezpečené cloudové úložiště OneDrive nebo SharePoint podpoří tvorbu a efektivitu vašich zaměstnanců. Díky integrovaným komplexním, inteligentním bezpečnostním funkcím podnikové úrovně budete mít jistotu, že vaše osobní informace, zařízení, aplikace a data jsou chráněny.

ABY V RÁMCI INTERNÍCH PROCESŮ NEDOCHÁZELO K PRODLEVÁM, JE ZAPOTŘEBÍ MÍT MOŽNOST:

  • snadno komunikovat
  • mít snadný přístup ke zdrojům informací
  • řídit odbavení přidělených úkolů
  • kontrolovat jejich správnost.

DOSÁHNETE TÍM:

  • transparentnosti – odstraníte zmatek
  • snížení počtu e-mailů
  • urychlení procesu zpětné vazby
  • snadné revize dokumentů, které sdílíte s ostatními
  • více prostoru pro motivaci ze strany teamleaderů

POUŽÍVEJTE APLIKACE MICROSOFT 365

Podporujte týmovou práci, budujte lepší vztahy mezi zaměstnanci, ať už pracují z domova, jsou v terénu nebo pravidelně tráví pracovní dobu v kanceláři. Dopřejte členům svého týmu možnost pracovat kdykoli a odkudkoli, s přístupem ke všem důležitým zdrojům dat, které ke své práci potřebují.

Blue Dynamic je partner, na kterého se můžete spolehnout

Chtěli bychom v prvé řadě velice poděkovat společnosti Blue Dynamic, za profesionální přístup, a to ve všech směrech spolupráce. Plně si uvědomujeme, že naše celkové požadavky na CRM systém nebyly standardní a individuální přístup jsme přímo vyžadovali. V tuto chvíli nelituji jediného kroku s výběrem společnosti, která nám poskytla plnohodnotný komfort v řešení, individuální přístup a servis. Nejen že jsem se společností spokojen, ale rovnou mohu říct, že se těším na další budoucí spolupráci.

Ladislav Zimovjan
Obchodní ředitel

Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického outsourcingového partnera pro komplexní podporu infrastruktury a aplikací v režimu 24x7. Osobní i týmová angažovanost jejich týmu znamená skutečnou podporu inovací BCC.

Jan Bloemendaal
Chief Information Officer

Blue Dynamic jsme si vybrali pro pomoc s implementací Dynamics AX v naší nově vytvořené obchodní jednotce v České republice. Od prvního dne celý tým zvládl naše požadavky s vysokou profesionalitou a vždy poskytoval rychlé řešení našich požadavků a problémů. Po téměř pěti měsících spolupráce jsme si jisti, že jsme udělali nejlepší volbu!

Ivan Fernandez
IT Manager

Hledali jsme partnera, který má prokazatelné zkušenosti s roll-out ve střední a východní Evropě a pomůže nám garantovat splnění legislativních povinností. Získali jsme partnera, který přesně věděl, co je potřeba udělat a měl efektivní řešení všech našich požadavků a potřeb. Současně se byl schopen lépe než my domluvit s naším současným dodavatelem. Výsledky spolupráce potvrzují, že Blue Dynamic byla skvělá volba.

Robin Hickson
Manager of Global ERP Systems and Integration

Pro implementací Dynamics 365 jsme zvolili konzultanty Blue Dynamic - pod jejich dohledem pracoval už náš předchozí systém a dokonale znají naše prostředí i potřeby. Věříme, že nám práce s novým systémem přinese další zefektivnění vnitřních procesů.

Aleš Snížek
IT Project Manager

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Málokterý dodavatel nabízí kombinaci oborových znalostí, zkušeností a kvalitní podpory v režimu 24/7. S pomocí Blue Dynamic nám reálně klesly nákladů na ICT při současném zlepšení ICT procesů.

Nicola Campio
CFO

Příjemně nás překvapila rychlost, stabilita a rozsah celého ERP systému. Co jsme ale maximálně ocenili, byla raketová rychlost jeho implementace. Pozitivní přístup týmu Blue Dynamic vnesl do spolupráce jako bonus i příjemnou atmosféru.

Ing. Pavel Čmelík
jednatel společnosti Inexad

Snažíme se vždy o ten nejlepší individuální přístup k naším klientům, proto jsme hledali dodavatele systémů, který bude mít nastavené priority podobně. Společnost Blue Dynamic splnila naše očekávání, přizpůsobila celý systém přímo k naší potřebě. Tým se skládal z opravdových odborníků, kteří rozumí svému řemeslu. CRM pro nás bylo dalším krokem ke spokojenějším klientům a lepší organizaci uvnitř firmy. Jsme rádi, že jsme se mohli svěřit do rukou právě této společnosti, jelikož odvedla vše tak, jak slibovala.

Jan Chodora
Obchodní ředitel CZ/SK

Na Blue Dynamic se můžete spolehnout

Desítky zemí

Zákazníci operující ve 26 zemích využívají naše řešení a naše služby.

Stovky zákazníků

Stovkám zákazníků jsme pomohli zlepšit jejich procesy a provoz IT.

Tisíce uživatelů

Tisíce uživatelů se na nás spoléhá při své každodenní práci.

Miliony hodin

Při tvorbě řešení pro naše zákazníky jsme odpracovali miliony hodin.

Potřebujete vědět více? Kontaktujte nás!

Štěpáín Kněžek Blue Dynamic

Štěpán Kněžek

Sales Manager
stepan.knezek@bluedynamic.cz
+420 607 032 908

LinkedIn

eGor KoValev

Account Manager
egor.kovalev@bluedynamic.cz
+420 720 953 784

LinkedIn
2022_sales_CZ (#8)
magnifiercrosschevron-upchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram