Microsoft 365 - Rodina vzájemně propojených aplikací a řešení pomáhá každý den tvořit a podnikat.

Co je Microsoft 365? Je to komplexní softwarový řešení, které poskytuje uživatelům širokou škálu aplikací a cloudových služeb pro zvýšení produktivity a efektivity v práci.

Chci konzultaci zdarma

Výzkumy ukazují, že u společností, které podporují týmovou práci, je až 5x vyšší pravděpodobnost, že budou úspěšné, a že budou snáze dosahovat vytyčených cílů.

Microsoft 365 – Všestranný a flexibilní nástroj pro moderní pracovní prostředí

Microsoft 365 , vyvinutý společností Microsoft, je vysoce efektivní sadou produktů a služeb určenou pro práci a spolupráci v moderním pracovním prostředí.

Obsahuje známé a osvědčené aplikace, jako je Word, Excel, PowerPoint a Outlook umožňující uživatelům vytvářet, upravovat a sdílet dokumenty, tabulky, prezentace a e-maily. S cloudovým úložištěm OneDrive je možné uložit a synchronizovat soubory a přistupovat k nim z různých zařízení. Tímto způsobem je Microsoft 365 flexibilní a umožňuje uživatelům pracovat na svých projektech a spolupracovat s kolegy nebo týmem odkudkoli a kdykoli.

Flexibilní práce z jakéhokoli místa

  • Jednou z hlavních výhod Office 365 je jeho flexibilita a dostupnost z různých zařízení. Uživatelé mohou pracovat na svých projektech a dokumentech odkudkoli a kdykoli, což jim umožňuje být produktivní i na cestách nebo při práci z domova.
  • Integrace s cloudovým úložištěm OneDrive poskytuje snadný a bezpečný přístup k uloženým souborům a umožňuje jejich sdílení s ostatními členy týmu.
  • Uživatelé mohou sdílet dokumenty, pozvát ostatní ke spolupráci a pracovat na nich současně v reálném čase. To zlepšuje komunikaci a umožňuje týmům efektivně spolupracovat na společných projektech, bez ohledu na to, kde se nacházejí.

Ochrana a zabezpečení

  • Microsoft 365 poskytuje pokročilé zabezpečení a pravidelné aktualizace softwaru, aby uživatelé měli jistotu, že jejich informace jsou chráněny.
  • Síťová infrastruktura Microsoftu je navržena tak, aby odolala různým bezpečnostním hrozbám a umožnila uživatelům pracovat v bezpečném prostředí.
  • Microsoft 365 poskytuje pokročilé nástroje pro správu identit, vícestupňovou autentizaci a kontrolu přístupu, což zvyšuje bezpečnost přístupu k datům a aplikacím.

Díky těmto opatřením mohou uživatelé Microsoft 365 pracovat s důvěrou, vědouce, že jejich informace jsou chráněny a že Microsoft vynakládá všechny nezbytné kroky k ochraně jejich soukromí a bezpečnosti.

Vylepšená komunikace a spolupráce v týmu

Microsoft Teams

Služba Microsoft Teams je aplikace, která vám umožní setkávat se, komunikovat a spolupracovat v týmu. Prostřednictvím jediné aplikace vám pomůže udržet pořádek a zjednodušit komunikaci.

Uživatelé mohou vytvářet kanály, vyměňovat si zprávy, provádět hlasové a videohovory, pořádat online schůzky a sdílet dokumenty. To usnadňuje efektivní spolupráci mezi členy týmu bez ohledu na jejich umístění.

Používejte aplikace Microsoft 365

Podporujte týmovou práci, budujte lepší vztahy mezi zaměstnanci, ať už pracují z domova, jsou v terénu nebo pravidelně tráví pracovní dobu v kanceláři. Dopřejte členům svého týmu možnost pracovat kdykoli a odkudkoli, s přístupem ke všem důležitým zdrojům dat, které ke své práci potřebují.

Aplikace Microsoft 365

Stream

Inteligentní služby pro streamování videí, jejich sdílení a interaktivní diskusi.

Sway

Snadná a rychlá tvorba vizuálně zajímavých prezentací, newsletterů a firemních dokumentů.

Forms

Jednoduchá tvorba průzkumů, kvízů a anket s výsledky v reálném čase.

Power Apps

Vytváření business aplikací v několika jednoduchých krocích bez potřeby programování.

Aplikace Microsoft 365

Flow

Automatizace obchodních procesů a vytváření workflow propojující různé služby a systémy.

Plánování

Jednoduchý nástroj pro plánování úkolů a řízení menších projektových týmů a jednodušších projektů.

Power BI

Analytický nástroj pro snadnou tvorbu reportů či analýz a jejich prezentaci v reálném čase.

SharePoint

Bezpečné prostředí pro ukládání, organizaci a sdílení informací z jakéhokoliv zařízení či místa.

Aplikace Microsoft 365

Delve

Získejte personalizované a relevantní informace ze svých zdrojů podle toho, s kým pracujete a na čem pracujete.

Newsfeeds

Místo, kde můžete sdílet své pracovní nápady, číst zprávy ostatních uživatelů a komentovat je.

Yammer

Nástroj pro spolupráci s kolegy a partnery, pro sdílení informací a organizaci práce na projektech.

Kaizala

Jednoduchý mobilní a bezpečný pracovní chat.

Aplikace Microsoft 365

Bookings

Rezervačních systém pro plánování a organizaci schůzek a rezervaci služeb.

StaffHub

Pomáhá s řízením pracovního dne, se správou plánů a s práci s relevantními informacemi.

Blue Dynamic je partner, na kterého se můžete spolehnout

V našem odvětví jsou kvalitní služby klíčové pro spokojenost zákazníka. Nestačí mít jen produkt. Zákazníka zajímá, jak se o něj postaráme. Tím, že působíme na celém území České republiky a na Slovensku, jsme potřebovali zmodernizovat naše IT systémy tak, aby firemní procesy zjednodušily a zpřehlednily. Rozhodli jsme se začít právě u hledání řešení pro digitalizaci servisu. Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického partnera pro digitální transformaci. Rozhodující pro nás byl byznys fokus, transparentní přístup a kompetence v oboru. Jsou to lidé, kteří se v první řadě snaží pochopit klíčové byznys potřeby a pro ně pak vybírají vhodné IT řešení, a to nám vyhovuje.

Pavel Balog
CFO

Případová studie

Chtěli bychom v prvé řadě velice poděkovat společnosti Blue Dynamic, za profesionální přístup, a to ve všech směrech spolupráce. Plně si uvědomujeme, že naše celkové požadavky na CRM systém nebyly standardní a individuální přístup jsme přímo vyžadovali. V tuto chvíli nelituji jediného kroku s výběrem společnosti, která nám poskytla plnohodnotný komfort v řešení, individuální přístup a servis. Nejen že jsem se společností spokojen, ale rovnou mohu říct, že se těším na další budoucí spolupráci.

Ladislav Zimovjan
Obchodní ředitel

Případová studie

Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického outsourcingového partnera pro komplexní podporu infrastruktury a aplikací v režimu 24x7. Osobní i týmová angažovanost jejich týmu znamená skutečnou podporu inovací BCC.

Jan Bloemendaal
Chief Information Officer

Blue Dynamic jsme si vybrali pro pomoc s implementací Dynamics AX v naší nově vytvořené obchodní jednotce v České republice. Od prvního dne celý tým zvládl naše požadavky s vysokou profesionalitou a vždy poskytoval rychlé řešení našich požadavků a problémů. Po téměř pěti měsících spolupráce jsme si jisti, že jsme udělali nejlepší volbu!

Ivan Fernandez
IT Manager

Hledali jsme partnera, který má prokazatelné zkušenosti s roll-out ve střední a východní Evropě a pomůže nám garantovat splnění legislativních povinností. Získali jsme partnera, který přesně věděl, co je potřeba udělat a měl efektivní řešení všech našich požadavků a potřeb. Současně se byl schopen lépe než my domluvit s naším současným dodavatelem. Výsledky spolupráce potvrzují, že Blue Dynamic byla skvělá volba.

Robin Hickson
Manager of Global ERP Systems and Integration

Pro implementací Dynamics 365 jsme zvolili konzultanty Blue Dynamic - pod jejich dohledem pracoval už náš předchozí systém a dokonale znají naše prostředí i potřeby. Věříme, že nám práce s novým systémem přinese další zefektivnění vnitřních procesů.

Aleš Snížek
IT Project Manager

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Málokterý dodavatel nabízí kombinaci oborových znalostí, zkušeností a kvalitní podpory v režimu 24/7. S pomocí Blue Dynamic nám reálně klesly nákladů na ICT při současném zlepšení ICT procesů.

Nicola Campio
CFO

Příjemně nás překvapila rychlost, stabilita a rozsah celého ERP systému. Co jsme ale maximálně ocenili, byla raketová rychlost jeho implementace. Pozitivní přístup týmu Blue Dynamic vnesl do spolupráce jako bonus i příjemnou atmosféru.

Ing. Pavel Čmelík
jednatel společnosti Inexad

Snažíme se vždy o ten nejlepší individuální přístup k naším klientům, proto jsme hledali dodavatele systémů, který bude mít nastavené priority podobně. Společnost Blue Dynamic splnila naše očekávání, přizpůsobila celý systém přímo k naší potřebě. Tým se skládal z opravdových odborníků, kteří rozumí svému řemeslu. CRM pro nás bylo dalším krokem ke spokojenějším klientům a lepší organizaci uvnitř firmy. Jsme rádi, že jsme se mohli svěřit do rukou právě této společnosti, jelikož odvedla vše tak, jak slibovala.

Jan Chodora
Obchodní ředitel CZ/SK

Na Blue Dynamic se můžete spolehnout

Desítky zemí

Zákazníci operující ve 26 zemích využívají naše řešení a naše služby.

Stovky zákazníků

Stovkám zákazníků jsme pomohli zlepšit jejich procesy a provoz IT.

Tisíce uživatelů

Tisíce uživatelů se na nás spoléhá při své každodenní práci.

Miliony hodin

Při tvorbě řešení pro naše zákazníky jsme odpracovali miliony hodin.

Potřebujete vědět více? Kontaktujte nás!

Štěpáín Kněžek Blue Dynamic

Štěpán Kněžek

Sales Manager
stepan.knezek@bluedynamic.cz
+420 607 032 908

LinkedIn

eGor KoValev

Account Manager
egor.kovalev@bluedynamic.cz
+420 720 953 784

LinkedIn
2022_sales_CZ (#8)

Související technologie

magnifiercrosschevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram