Vyplňte mezeru mezi daty a rozhodováním s Power BI

Vyplňte mezeru mezi daty a rozhodováním s Power BI propojením a vizualizací zdrojů informací, které používáte každý den. Bez moderního analytického nástroje je těžké zpracovávat a analyzovat nepřehledná data, což může vést k špatným rozhodnutím, ztrátě konkurenceschopnosti a zákazníků.

Chci konzultaci zdarma

Poznáváte tyto situace?

Zdlouhavé sbírání a zpracování dat

Náročné sbírání aktuálních dat

Nákladná práce s daty

Nedostatek informací

Omezený přehled o zákaznících

Vyplníme mezeru mezi

daty a rozhodováním

s Power BI

 • Pomůžeme vám k lepším rozhodnutím
 • Zvýšíme produktivitu vaší organizace
 • Umožníme vám lépe poznat vaše zákazníky

Pomůžeme vám k lepším rozhodnutím

Pomůžeme vám za pomoci vizualizace dat, integraci a analýze různých zdrojů dat, sledování dat v reálném čase a vytváření prognóz na základě historických dat.

Zvýšíme produktivitu vaší organizace

Vyšší produktivity vám pomůžeme dosáhnout prostřednictvím sdílení a spolupráci na datech, automatizaci, zlepšenému reportování a snížení nákladů na IT.

Umožníme vám lépe poznat vaše zákazníky

Umožníme vám v reálném čase sledovat nákupní chování vašich zákazníků a získávat z nich cenné poznatky. K tomu poskytneme možnost využít prediktivní analýzu a předpovídat budoucí nákupní chování zákazníků.

Lepší rozhodování

Pomůžeme vám k lepšímu rozhodování 

 • Představíme vám přehlednější formu vizualizace dostupných informací. K tomu využijeme například interaktivní dashboardy, které umožní vašim týmům snadnou a rychlou orientaci v důležitých informacích. Prezentace dat bude efektivní, rychlá a přesná, takže se budete moci spolehnout na relevantní informace pro lepší rozhodování.
 • Propojíme data z různých zdrojů a analyzujeme je na jednom místě. Využijeme vhodných nástrojů, aby vaše týmy mohly snadno transformovat a čistit data. Výsledkem bude lepší porozumění situaci a možnost efektivnějšího rozhodování.
 • Umožníme vám reálný pohled na data. Budeme schopni sledovat vaše data v reálném čase. Umožníme vám tak náhled na důležité ukazatele, jako je rychlost prodeje, aktuální zásoby nebo počet návštěv na vašem webu. Díky rychlým a přesným informacím budete moci okamžitě reagovat a přizpůsobit se měnícím se podmínkám.
 • Ukážeme vám, jak vytvářet prognózy a předpovědi na základě historických dat. Budete tak mít možnost plánovat efektivněji a rozhodovat se na základě relevantních a přesných dat.

Vyšší produktivita organizace

Zvýšíme produktivitu vaší organizace 

 • Zajistíme, že sdílení a spolupráce na datech se děje v reálném čase. To znamená, že všichni členové týmu vidí stejná data a mohou se k nim připojit kdykoli potřebují. Tento přístup eliminuje duplicitní práci a zlepšuje produktivitu, protože tým může pracovat společně na jednom zdroji informací, místo aby každý pracoval na svém vlastním datovém souboru.
 • Power BI propojíme s dalšími aplikacemi a nástroji, což umožní automatizaci různých úkolů a zjednodušení procesů. Například, můžeme propojit Power BI s vaším CRM systémem a automaticky aktualizovat data o zákaznících, což vám ušetří čas a sníží riziko lidských chyb. Tento přístup také zvyšuje produktivitu, protože umožňuje týmu více času věnovat se kreativním a strategickým úkolům, místo aby trávili čas ruční aktualizací dat.
 • Zvedneme reporting na vyšší level. Umožníme vytvářet komplexní reporty a dashboardy, což zlepší transparentnost a efektivitu reportování. Reporty budou k dispozici v reálném čase a snadno je lze sdílet s dalšími členy týmu.
 • Power BI je snadno použitelný a intuitivní nástroj, což znamená, že týmy nemusí trávit tolik času na vývoji, údržbě a správou datových infrastruktur. Tím přispějeme k snížení nákladů na IT a umožníme týmům zaměřit se na své hlavní úkoly a zlepšení produktivity.

Umožníme vám lépe poznat vaše zákazníky

Umožníme segmentovat zákazníky

 • Budete moci detailně analyzovat chování vašich zákazníků a vytvořit segmenty na základě různých kritérií, jako jsou demografické údaje, geografická poloha, preference a nákupní chování. Tím lépe pochopíte, co motivuje vaše zákazníky, co hledají a jak jim můžete nabídnout lepší služby. Budeme vám schopni poskytnout důkladné zpracování dat, aby bylo možné identifikovat vzorce a trendy, které by jinak mohly zůstat skryty.

Poskytneme možnosti analýzy nákupních vzorců

 • Můžete sledovat nákupní chování zákazníků a identifikovat trendy a preference, což vám pomůže personalizovat nabídku produktů a služeb. Například pokud zákazníci často kupují určité produkty spolu, můžete vytvořit balíčky a nabízet je jako jednu nabídku.

Umožníme vyhodnocovat zákaznickou zpětnou vazbu

 • Budete moci analyzovat zákaznickou zpětnou vazbu z různých zdrojů, jako jsou recenze, dotazníky a sociální média. Tím budete schopni lépe porozumět tomu, co zákazníci potřebují a čeho od vašich produktů a služeb očekávají. S těmito informacemi budete moci vylepšit své nabídky a získat konkurenční výhodu.

Zavedeme možnost monitorovat kampaní

 • Poskytneme vám možnost sledovat úspěšnost vašich marketingových kampaní v reálném čase a získávat cenné informace o vašich cílových skupinách. Budete mít k dispozici detailní analýzy a reporty, které vám umožní získat přehled o tom, jak vaše kampaně fungují a co můžete udělat pro jejich optimalizaci.
 • Můžeme také vytvořit automatizované procesy pro měření a sledování výsledků kampaní, což vám ušetří čas a usnadní správu vašeho marketingu. Tím získáte výhodu v konkurenci a posunete svůj byznys kupředu.
Azure Cost Management
Zkroťte neefektivní investice do cloudu s Azure Cost Management
Azure Cost Management vám dá k dispozici dokonalý přehled nad výdaji v...
Číst dále
Warehouse Management Only Mode
Využívejte Warehouse Management Only Mode i se stávajícím ERP
Využívejte Warehouse Management Only Mode i se stávajícím ERP. MS Supply Chain...
Číst dále
Service Management
Customer Service Management: Na dobrých vztazích se zákazníky záleží
Je libo zákaznický servis na jedničku? Povolejte do akce moderní IT technologie....
Číst dále

Na Blue Dynamic se můžete spolehnout

Desítky zemí

Zákazníci operující ve 26 zemích využívají naše řešení a naše služby.

Stovky zákazníků

Stovkám zákazníků jsme pomohli zlepšit jejich procesy a provoz IT.

Tisíce uživatelů

Tisíce uživatelů se na nás spoléhá při své každodenní práci.

Miliony hodin

Při tvorbě řešení pro naše zákazníky jsme odpracovali miliony hodin.

Reference

Více referencí
 • Strategické myšlení
 • Hledání business přínosů
 • Nejlepší technické řešení
 • Profesionální dodávka
 • Otevřená komunikace
 • Návrh promyšlených a dlouhodobě funkčních řešení
 • Orientace na business potřeby a jejich úplné pochopení
 • Výběr toho nejlepšího řešení díky technologickému know-how
 • Včasná dodávka při dodržení budgetu a dohodnutého rozsahu
 • Proaktivní a otevřená komunikace

Blue Dynamic je partner, na kterého se můžete spolehnout

V našem odvětví jsou kvalitní služby klíčové pro spokojenost zákazníka. Nestačí mít jen produkt. Zákazníka zajímá, jak se o něj postaráme. Tím, že působíme na celém území České republiky a na Slovensku, jsme potřebovali zmodernizovat naše IT systémy tak, aby firemní procesy zjednodušily a zpřehlednily. Rozhodli jsme se začít právě u hledání řešení pro digitalizaci servisu. Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického partnera pro digitální transformaci. Rozhodující pro nás byl byznys fokus, transparentní přístup a kompetence v oboru. Jsou to lidé, kteří se v první řadě snaží pochopit klíčové byznys potřeby a pro ně pak vybírají vhodné IT řešení, a to nám vyhovuje.

Pavel Balog
CFO

Případová studie

Chtěli bychom v prvé řadě velice poděkovat společnosti Blue Dynamic, za profesionální přístup, a to ve všech směrech spolupráce. Plně si uvědomujeme, že naše celkové požadavky na CRM systém nebyly standardní a individuální přístup jsme přímo vyžadovali. V tuto chvíli nelituji jediného kroku s výběrem společnosti, která nám poskytla plnohodnotný komfort v řešení, individuální přístup a servis. Nejen že jsem se společností spokojen, ale rovnou mohu říct, že se těším na další budoucí spolupráci.

Ladislav Zimovjan
Obchodní ředitel

Případová studie

Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického outsourcingového partnera pro komplexní podporu infrastruktury a aplikací v režimu 24x7. Osobní i týmová angažovanost jejich týmu znamená skutečnou podporu inovací BCC.

Jan Bloemendaal
Chief Information Officer

Blue Dynamic jsme si vybrali pro pomoc s implementací Dynamics AX v naší nově vytvořené obchodní jednotce v České republice. Od prvního dne celý tým zvládl naše požadavky s vysokou profesionalitou a vždy poskytoval rychlé řešení našich požadavků a problémů. Po téměř pěti měsících spolupráce jsme si jisti, že jsme udělali nejlepší volbu!

Ivan Fernandez
IT Manager

Hledali jsme partnera, který má prokazatelné zkušenosti s roll-out ve střední a východní Evropě a pomůže nám garantovat splnění legislativních povinností. Získali jsme partnera, který přesně věděl, co je potřeba udělat a měl efektivní řešení všech našich požadavků a potřeb. Současně se byl schopen lépe než my domluvit s naším současným dodavatelem. Výsledky spolupráce potvrzují, že Blue Dynamic byla skvělá volba.

Robin Hickson
Manager of Global ERP Systems and Integration

Pro implementací Dynamics 365 jsme zvolili konzultanty Blue Dynamic - pod jejich dohledem pracoval už náš předchozí systém a dokonale znají naše prostředí i potřeby. Věříme, že nám práce s novým systémem přinese další zefektivnění vnitřních procesů.

Aleš Snížek
IT Project Manager

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Málokterý dodavatel nabízí kombinaci oborových znalostí, zkušeností a kvalitní podpory v režimu 24/7. S pomocí Blue Dynamic nám reálně klesly nákladů na ICT při současném zlepšení ICT procesů.

Nicola Campio
CFO

Příjemně nás překvapila rychlost, stabilita a rozsah celého ERP systému. Co jsme ale maximálně ocenili, byla raketová rychlost jeho implementace. Pozitivní přístup týmu Blue Dynamic vnesl do spolupráce jako bonus i příjemnou atmosféru.

Ing. Pavel Čmelík
jednatel společnosti Inexad

Snažíme se vždy o ten nejlepší individuální přístup k naším klientům, proto jsme hledali dodavatele systémů, který bude mít nastavené priority podobně. Společnost Blue Dynamic splnila naše očekávání, přizpůsobila celý systém přímo k naší potřebě. Tým se skládal z opravdových odborníků, kteří rozumí svému řemeslu. CRM pro nás bylo dalším krokem ke spokojenějším klientům a lepší organizaci uvnitř firmy. Jsme rádi, že jsme se mohli svěřit do rukou právě této společnosti, jelikož odvedla vše tak, jak slibovala.

Jan Chodora
Obchodní ředitel CZ/SK

Potřebujete vědět více? Kontaktujte nás!

Štěpáín Kněžek Blue Dynamic

Štěpán Kněžek

Sales Manager
stepan.knezek@bluedynamic.cz
+420 607 032 908

LinkedIn

eGor KoValev

Account Manager
egor.kovalev@bluedynamic.cz
+420 720 953 784

LinkedIn
2022_sales_CZ (#8)

Související technologie

magnifiercrosschevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram