Microsoft Dynamics 365 Human Resources

Když jsou úspěšní vaši zaměstnanci, je úspěšné vaše podnikání. Dynamics 365 Human Resources zefektivňuje mnoho rutinních úkolů a automatizuje řadu procesů souvisejících s personální prací. Tyto procesy zahrnují udržení zaměstnanců, správu benefitů, školení, řízení výkonu a správu změn pracovních týmů.

Chci konzultaci zdarma

01

Centralizace a zpřístupnění dat zaměstnancích

02

Propojení zaměstnanců a týmů

03

Flexibilní definice zaměstnaneckých benefitů

04

Optimalizace a zjednodušení HR procesů

05

Zjednodušení sdílení HR informací

06

Zajištění legislativních požadavků

MICROSOFT DYNAMICS 365 HUMAN RESOURCES

S Microsoft Dynamics 365 Human Resources:

Když jsou úspěšní vaši zaměstnanci, je úspěšné vaše podnikání. Dynamics 365 Human Resources zefektivňuje mnoho rutinních úkolů a automatizuje řadu procesů souvisejících s personální prací. Tyto procesy zahrnují udržení zaměstnanců, správu benefitů, školení, řízení výkonu a správu změn pracovních týmů.

 • TRANSFORMUJTE ZKUŠENOSTI ZAMĚSTNANCŮ
 • OPTIMALIZUJTE SVÉ HR PROCESY
 • ZVYŠTE EFEKTIVITU ORGANIZACE
 • SPRAVUJTE INFORMACE O ZAMĚSTNANCÍCH

Transformujte zkušenosti zaměstnanců

 • Pečujte o zaměstnanecké profily, které zahrnují kariérní úspěchy, dovednosti, certifikace a zájmy.
 • Umožněte zaměstnancům samoobslužnou správu svých profilů, informací o  školení, plnění jejich KPI. Umožněte manažerům přístup k údajům o výkonu týmu.
 • Nechte zaměstnance se rozvíjet díky plánům školení a certifikací. Sledujte, jak se váš tým mění a rozvíjí se.

Optimalizujte své HR procesy

 • Zjednodušte hlášení o dovolené a nepřítomnosti. Spravujte snadno benefity pomocí flexibilních, konfigurovatelných samoobslužných nástrojů.
 • Zasílejte automatizovaně výplatní listiny, daňové doklady a všechny ostatní úřady vyžadované dokumenty.
 • Najděte a oslovte ty nejvhodnější kandidáty s pomocí LinkedIn Talent Solutions.

Zvyšte efektivitu organizace

 • Zjednodušte procesy uvnitř organizace pomocí přesné organizační struktury, hierarchie a popisu pracovních pozic.
 • Zvyšte produktivitu a efektivitu díky automatizaci procesů, pracovních postupů a správy úloh. Zajistěte ochranu osobních údajů a dodržování předpisů.
 • Přizpůsobte si řešení pomocí intuitivního a přizpůsobitelného rozhraní, které vám umožní přidávat nebo skrývat pole, měnit rozložení a sdílet je s ostatními.

Spravujte informace o zaměstnancích

 • Zlepšete rozvoj pracovních sil pomocí Microsoft Power BI, které vám pomohou shromáždit, analyzovat a vizualizovat všechna vaše data o lidských zdrojích.
 • Rozhodujte se s jistotou pomocí integrovaných analytik, které sledují a analyzují HR informace.
 • Zajistěte spolupráci zaměstnanců pomocí statistik a průzkumů.
 • Rozvíjejte svou firmu pomocí umělé inteligence, analyzujte a vizualizujte všechna svá data o lidských zdrojích Vaší firmy. Usnadněte práci sobě i svým zaměstnancům, propojte zaměstnance i pracovní týmy.

Proč používat Microsoft Dynamics 365 Human Resources

 • Centralizace a zpřístupnění dat o zaměstnancích.
 • Propojení zaměstnanců a týmů.
 • Flexibilní definice zaměstnaneckých benefitů.
 • Zjednodušení HR procesů.
 • Sdílení informací o personálních zdrojích.
 • Zajištění legislativních požadavků.

Blue Dynamic je partner, na kterého se můžete spolehnout

V našem odvětví jsou kvalitní služby klíčové pro spokojenost zákazníka. Nestačí mít jen produkt. Zákazníka zajímá, jak se o něj postaráme. Tím, že působíme na celém území České republiky a na Slovensku, jsme potřebovali zmodernizovat naše IT systémy tak, aby firemní procesy zjednodušily a zpřehlednily. Rozhodli jsme se začít právě u hledání řešení pro digitalizaci servisu. Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického partnera pro digitální transformaci. Rozhodující pro nás byl byznys fokus, transparentní přístup a kompetence v oboru. Jsou to lidé, kteří se v první řadě snaží pochopit klíčové byznys potřeby a pro ně pak vybírají vhodné IT řešení, a to nám vyhovuje.

Pavel Balog
CFO

Případová studie

Chtěli bychom v prvé řadě velice poděkovat společnosti Blue Dynamic, za profesionální přístup, a to ve všech směrech spolupráce. Plně si uvědomujeme, že naše celkové požadavky na CRM systém nebyly standardní a individuální přístup jsme přímo vyžadovali. V tuto chvíli nelituji jediného kroku s výběrem společnosti, která nám poskytla plnohodnotný komfort v řešení, individuální přístup a servis. Nejen že jsem se společností spokojen, ale rovnou mohu říct, že se těším na další budoucí spolupráci.

Ladislav Zimovjan
Obchodní ředitel

Případová studie

Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického outsourcingového partnera pro komplexní podporu infrastruktury a aplikací v režimu 24x7. Osobní i týmová angažovanost jejich týmu znamená skutečnou podporu inovací BCC.

Jan Bloemendaal
Chief Information Officer

Blue Dynamic jsme si vybrali pro pomoc s implementací Dynamics AX v naší nově vytvořené obchodní jednotce v České republice. Od prvního dne celý tým zvládl naše požadavky s vysokou profesionalitou a vždy poskytoval rychlé řešení našich požadavků a problémů. Po téměř pěti měsících spolupráce jsme si jisti, že jsme udělali nejlepší volbu!

Ivan Fernandez
IT Manager

Hledali jsme partnera, který má prokazatelné zkušenosti s roll-out ve střední a východní Evropě a pomůže nám garantovat splnění legislativních povinností. Získali jsme partnera, který přesně věděl, co je potřeba udělat a měl efektivní řešení všech našich požadavků a potřeb. Současně se byl schopen lépe než my domluvit s naším současným dodavatelem. Výsledky spolupráce potvrzují, že Blue Dynamic byla skvělá volba.

Robin Hickson
Manager of Global ERP Systems and Integration

Pro implementací Dynamics 365 jsme zvolili konzultanty Blue Dynamic - pod jejich dohledem pracoval už náš předchozí systém a dokonale znají naše prostředí i potřeby. Věříme, že nám práce s novým systémem přinese další zefektivnění vnitřních procesů.

Aleš Snížek
IT Project Manager

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Málokterý dodavatel nabízí kombinaci oborových znalostí, zkušeností a kvalitní podpory v režimu 24/7. S pomocí Blue Dynamic nám reálně klesly nákladů na ICT při současném zlepšení ICT procesů.

Nicola Campio
CFO

Příjemně nás překvapila rychlost, stabilita a rozsah celého ERP systému. Co jsme ale maximálně ocenili, byla raketová rychlost jeho implementace. Pozitivní přístup týmu Blue Dynamic vnesl do spolupráce jako bonus i příjemnou atmosféru.

Ing. Pavel Čmelík
jednatel společnosti Inexad

Snažíme se vždy o ten nejlepší individuální přístup k naším klientům, proto jsme hledali dodavatele systémů, který bude mít nastavené priority podobně. Společnost Blue Dynamic splnila naše očekávání, přizpůsobila celý systém přímo k naší potřebě. Tým se skládal z opravdových odborníků, kteří rozumí svému řemeslu. CRM pro nás bylo dalším krokem ke spokojenějším klientům a lepší organizaci uvnitř firmy. Jsme rádi, že jsme se mohli svěřit do rukou právě této společnosti, jelikož odvedla vše tak, jak slibovala.

Jan Chodora
Obchodní ředitel CZ/SK

Na Blue Dynamic se můžete spolehnout

Desítky zemí

Zákazníci operující ve 26 zemích využívají naše řešení a naše služby.

Stovky zákazníků

Stovkám zákazníků jsme pomohli zlepšit jejich procesy a provoz IT.

Tisíce uživatelů

Tisíce uživatelů se na nás spoléhá při své každodenní práci.

Miliony hodin

Při tvorbě řešení pro naše zákazníky jsme odpracovali miliony hodin.

Potřebujete vědět více? Kontaktujte nás!

Štěpáín Kněžek Blue Dynamic

Štěpán Kněžek

Sales Manager
stepan.knezek@bluedynamic.cz
+420 607 032 908

LinkedIn

eGor KoValev

Account Manager
egor.kovalev@bluedynamic.cz
+420 720 953 784

LinkedIn
2022_sales_CZ (#8)

Související technologie

magnifiercrosschevron-upchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram