Microsoft Dynamics 365

Komplexní řešení Vašeho podnikání. Dělejte jen správná obchodní rozhodnutí s pomocí Dynamics 365!

Chci konzultaci zdarma

Dejte svému podnikání to, co je potřeba k úspěchu:
Zvolte si řešení Microsoft Dynamics 365!

Propojte svá data a využijte informace k digitální transformaci, prostřednictvím nové generace podnikových aplikací fungujících na spolehlivém Microsoft Cloud.

Unifikujte své podnikání díky propojení lidí, procesů a dat prostřednictvím Dynamics 365, Microsoft 365 a Azure. S podporou AI a pokročilé analytiky přicházejte k inteligentním řešením.

Reagujte na své potřeby integrováním aplikací s existujícími systémy, nebo si prostřednictvím Microsoft Power Platform připravte na míru nové aplikace a stavte na nich.

Zvolte moderní přístup a pro rychlé inovace svého podnikání využijte umělou inteligenci, smíšenou realitu, sociální média i mobilní možnosti.

01

Rozhodujte se lépe

Díky znalostem a doporučením založených na datech zlepšete výsledky vaší firmy

02

Budujte vztahy se zákazníky

Ucelený pohled na zákazníky vám pomůže rozvíjet smysluplnější spolupráci

03

Fungujte efektivněji

Zautomatizujte a optimalizujte každodenní úkoly díky workflow postaveném na umělé inteligenci

 

Microsoft Dynamics 365

Modulární a komplexní řešení s širokou nabídkou funkcí pro každou společnost. Dynamics 365 je produktová řada aplikací pro plánování podnikových zdrojů (ERP – Enterprise Resource Planning) a řízení vztahů se zákazníky (CRM – Customer Relationship Management). Dynamics 365 nabízí ucelenou rodinu podnikových aplikací, které jsou provozovány v cloudu a tím pádem jsou dostupné odkudkoliv.

Hranice mezi ERP a CRM systémy pomalu mizí a rozšiřují se o aplikace, které uživatelé dobře znají a denně používají (Outlook, Excel, pokročilá analytika, reporting a IoT). To vše přináší uživatelům unifikaci a automatizaci procesů, zvýšení efektivity a rozvíjí podnikání a jeho profitabilitu.

Microsoft Dynamics 365 je systém, který roste spolu s Vaším podnikáním

  • Sjednoťte svá data, získejte přesné informace a dosáhněte lepších výsledků.
  • Rozhodujte se chytře,  reagujte rychleji a úspěšně řiďte své podnikání.
  • Vyberte si připravené oborové řešení a využijte jej maximálně pro svůj rychlejší rozvoj.

Rodina podnikových aplikací Microsoft Dynamics 365 pokrývá všechny potřeby Vaší firmy

  • Přináší hlubší znalost zákazníka a lepší péči o něj.
  • Umožňuje zvýšení efektivity chodu společnosti díky unifikaci a automatizaci procesů.
  • Přináší rozvoj podnikání a jeho vyšší profitabilitu.

 

 

Aplikace zefektivňující provoz organizace

ERP je komplexní softwarový systém, který pomáhá organizacím spravovat a integrovat své zdroje, procesy a aktivity, a tím zlepšit celkovou výkonnost a konkurenceschopnost.

Aplikace zlepšující péči o zákazníky

CMR je strategie a technologie, která organizacím pomáhá vytvářet, udržovat a rozvíjet vztahy se zákazníky prostřednictvím lepšího porozumění jejich potřebám a preferencím.

Implementace Microsoft Dynamics 365

Pozitivní výsledky díky kvalitnímu projektovému řízení.

 

Blue Dynamic je partner, na kterého se můžete spolehnout

V našem odvětví jsou kvalitní služby klíčové pro spokojenost zákazníka. Nestačí mít jen produkt. Zákazníka zajímá, jak se o něj postaráme. Tím, že působíme na celém území České republiky a na Slovensku, jsme potřebovali zmodernizovat naše IT systémy tak, aby firemní procesy zjednodušily a zpřehlednily. Rozhodli jsme se začít právě u hledání řešení pro digitalizaci servisu. Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického partnera pro digitální transformaci. Rozhodující pro nás byl byznys fokus, transparentní přístup a kompetence v oboru. Jsou to lidé, kteří se v první řadě snaží pochopit klíčové byznys potřeby a pro ně pak vybírají vhodné IT řešení, a to nám vyhovuje.

Pavel Balog
CFO

Případová studie

Chtěli bychom v prvé řadě velice poděkovat společnosti Blue Dynamic, za profesionální přístup, a to ve všech směrech spolupráce. Plně si uvědomujeme, že naše celkové požadavky na CRM systém nebyly standardní a individuální přístup jsme přímo vyžadovali. V tuto chvíli nelituji jediného kroku s výběrem společnosti, která nám poskytla plnohodnotný komfort v řešení, individuální přístup a servis. Nejen že jsem se společností spokojen, ale rovnou mohu říct, že se těším na další budoucí spolupráci.

Ladislav Zimovjan
Obchodní ředitel

Případová studie

Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického outsourcingového partnera pro komplexní podporu infrastruktury a aplikací v režimu 24x7. Osobní i týmová angažovanost jejich týmu znamená skutečnou podporu inovací BCC.

Jan Bloemendaal
Chief Information Officer

Blue Dynamic jsme si vybrali pro pomoc s implementací Dynamics AX v naší nově vytvořené obchodní jednotce v České republice. Od prvního dne celý tým zvládl naše požadavky s vysokou profesionalitou a vždy poskytoval rychlé řešení našich požadavků a problémů. Po téměř pěti měsících spolupráce jsme si jisti, že jsme udělali nejlepší volbu!

Ivan Fernandez
IT Manager

Hledali jsme partnera, který má prokazatelné zkušenosti s roll-out ve střední a východní Evropě a pomůže nám garantovat splnění legislativních povinností. Získali jsme partnera, který přesně věděl, co je potřeba udělat a měl efektivní řešení všech našich požadavků a potřeb. Současně se byl schopen lépe než my domluvit s naším současným dodavatelem. Výsledky spolupráce potvrzují, že Blue Dynamic byla skvělá volba.

Robin Hickson
Manager of Global ERP Systems and Integration

Pro implementací Dynamics 365 jsme zvolili konzultanty Blue Dynamic - pod jejich dohledem pracoval už náš předchozí systém a dokonale znají naše prostředí i potřeby. Věříme, že nám práce s novým systémem přinese další zefektivnění vnitřních procesů.

Aleš Snížek
IT Project Manager

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Málokterý dodavatel nabízí kombinaci oborových znalostí, zkušeností a kvalitní podpory v režimu 24/7. S pomocí Blue Dynamic nám reálně klesly nákladů na ICT při současném zlepšení ICT procesů.

Nicola Campio
CFO

Příjemně nás překvapila rychlost, stabilita a rozsah celého ERP systému. Co jsme ale maximálně ocenili, byla raketová rychlost jeho implementace. Pozitivní přístup týmu Blue Dynamic vnesl do spolupráce jako bonus i příjemnou atmosféru.

Ing. Pavel Čmelík
jednatel společnosti Inexad

Snažíme se vždy o ten nejlepší individuální přístup k naším klientům, proto jsme hledali dodavatele systémů, který bude mít nastavené priority podobně. Společnost Blue Dynamic splnila naše očekávání, přizpůsobila celý systém přímo k naší potřebě. Tým se skládal z opravdových odborníků, kteří rozumí svému řemeslu. CRM pro nás bylo dalším krokem ke spokojenějším klientům a lepší organizaci uvnitř firmy. Jsme rádi, že jsme se mohli svěřit do rukou právě této společnosti, jelikož odvedla vše tak, jak slibovala.

Jan Chodora
Obchodní ředitel CZ/SK

Na Blue Dynamic se můžete spolehnout

Desítky zemí

Zákazníci operující ve 26 zemích využívají naše řešení a naše služby.

Stovky zákazníků

Stovkám zákazníků jsme pomohli zlepšit jejich procesy a provoz IT.

Tisíce uživatelů

Tisíce uživatelů se na nás spoléhá při své každodenní práci.

Miliony hodin

Při tvorbě řešení pro naše zákazníky jsme odpracovali miliony hodin.

Potřebujete vědět více? Kontaktujte nás!

Štěpáín Kněžek Blue Dynamic

Štěpán Kněžek

Sales Manager
stepan.knezek@bluedynamic.cz
+420 607 032 908

LinkedIn

eGor KoValev

Account Manager
egor.kovalev@bluedynamic.cz
+420 720 953 784

LinkedIn
2022_sales_CZ (#8)

Související technologie

magnifiercrosschevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram