Podpořte byznys s flexibilním IT díky Azure Cloud

Optimalizace IT – Transformace v agilní a flexibilní IT díky Azure Cloud s sebou nese nároky na výběr vhodné strategie, plánování a řízení procesu změny a zajištění komunikace mezi cloudovými a lokálními službami.

Chci konzultaci zdarma

Poznáváte tyto situace?

Drahý provoz

Brzdící IT

Zastaralé technologie

Problémy s ochranou dat

Nedostatek agilnosti a flexibility IT

Pomůžeme vám zlepšit

efektivitu a bezpečnost

IT proceů s Azure Cloud

 • Zlepšíme výkon a dostupnost IT infrastruktury
 • Zvýšíme efektivitu IT procesů
 • Zajistíme bezpečnost

Zlepšíme výkonu a dostupnost IT infrastruktury

Umožníme vám být flexibilními a škálovat své zdroje dle potřeby. Využijeme cloudová řešení pro dočasné nebo sezónní potřeby a on-premise infrastrukturu pro kritické aplikace, které vyžadují vysokou dostupnost a nízkou odezvu. Takto vám umožníme snadno přizpůsobit své zdroje v závislosti na měnících se potřebách.

Zvýšíme efektivitu IT procesů

Automatizujeme a centralizujeme správu vaší infrastruktury, zvýšíme rychlost implementace nových aplikací a funkcionalit a poskytneme vám možnost využít cloudových služeb pro řešení specifických IT potřeb, což zlepší agilitu a flexibilitu vaší firmy.

Zajistíme bezpečnost

Poskytneme vám přístup k moderním bezpečnostním nástrojům a technologiím, které vám umožní monitorovat řízení přístupu k datům a zálohovat a obnovit data v případě výpadku nebo havárie. Díky tomu splníte přísné bezpečnostní normy a regulace.

Výkonější a dostupnější IT infrastruktura

Zlepšíme výkonu a dostupnost IT infrastruktury

 • Umožníme vám větší flexibilitu a škálovatelnost a také využít jak on-premise, cloudová řešení, čímž zvýšíme flexibilitu vaší infrastruktury a poskytneme možnost snadného škálování podle potřeby.
 • Nabídneme nejmodernější technologie a díky kombinaci on-premise a cloudových technologií budete moci využívat nejmodernější nástroje a technologie bez nutnosti provádět nákladné aktualizace a výměny hardwaru.
 • Zajistíme vysokou dostupnost a minimalizujeme výpadky a také vysokou dostupnost IT služeb díky redundanci a rychlé obnově v případě výpadku.
 • Snížíme náklady na správu infrastruktury. Kombinací on-premise a cloudových řešení vám umožníme efektivní využití IT zdrojů a snížíme náklady na správu infrastruktury

Zvýšíme efektivitu IT procesů

Zvýšíme efektivitu IT procesů

 • Automatizujeme a centralizujeme správu infrastruktury. Poskytneme vám možnosti k automatizaci mnoha IT procesů a centralizovanou správu celé infrastruktury, což vám zvýší efektivitu a umožní IT týmu věnovat se náročnějším úkolům.
 • Zvýšíme rychlost implementace nových aplikací. Díky možnosti využití cloudových řešení můžete rychle implementovat nové aplikace a funkcionality bez nutnosti provádět nákladné aktualizace on-premise infrastruktury.
 • Umožníme využití cloudových služeb pro řešení specifických IT potřeb. Hybridní infrastruktura vám umožní využití specifických cloudových služeb pro řešení konkrétních IT potřeb.
 • Zvýšíme agilitu a flexibility firmy. Poskytneme vám možnost rychle reagovat na změny a přizpůsobit se novým podmínkám.

Zajistíme bezpečnost

Umožníme přístup k moderním bezpečnostním nástrojům a technologiím

 • Umožníme vám využít moderní bezpečnostní technologie, jako jsou například firewally, antiviry, šifrování dat, detekce hrozeb a další. Tyto nástroje mohou pomoci chránit data a IT infrastrukturu před různými hrozbami, jako jsou malware, ransomware nebo phishingové útoky.

Zavedeme monitoring a řízení přístupů k datům

 • Poskytneme vám lepší kontrolu nad přístupy k datům a zabezpečení datových úložišť. Prostřednictvím centrálního nástroje pro řízení přístupů k datům mohou vaši administrátoři nastavovat a kontrolovat přístupová práva uživatelů, poskytovat různé úrovně oprávnění a monitorovat přístup k citlivým datům.

Nastavíme zálohování a obnovu dat v případě výpadku nebo havárie

 • Zajistíme vám snadnější a rychlejší zálohování dat a obnovu dat v případě výpadku nebo havárie. Díky kombinaci on-premise a cloudových řešení mohou být data zálohována v obou prostředích a chráněna proti riziku ztráty nebo poškození dat.

Zajistíme, že splníte přísné bezpečnostní normy a regulace

 • Hybridní infrastruktura může pomoci splnit přísné bezpečnostní požadavky a regulace, jako jsou například GDPR, HIPAA nebo SOX. To je důležité pro firmy, které zpracovávají citlivá data, jako jsou osobní údaje, finanční informace nebo zdravotnické záznamy.
Azure Cost Management
Zkroťte neefektivní investice do cloudu s Azure Cost Management
Azure Cost Management vám dá k dispozici dokonalý přehled nad výdaji v...
Číst dále
Warehouse Management Only Mode
Využívejte Warehouse Management Only Mode i se stávajícím ERP
Využívejte Warehouse Management Only Mode i se stávajícím ERP. MS Supply Chain...
Číst dále
Service Management
Customer Service Management: Na dobrých vztazích se zákazníky záleží
Je libo zákaznický servis na jedničku? Povolejte do akce moderní IT technologie....
Číst dále

Na Blue Dynamic se můžete spolehnout

Desítky zemí

Zákazníci operující ve 26 zemích využívají naše řešení a naše služby.

Stovky zákazníků

Stovkám zákazníků jsme pomohli zlepšit jejich procesy a provoz IT.

Tisíce uživatelů

Tisíce uživatelů se na nás spoléhá při své každodenní práci.

Miliony hodin

Při tvorbě řešení pro naše zákazníky jsme odpracovali miliony hodin.

Reference

Více referencí
 • Strategické myšlení
 • Hledání business přínosů
 • Nejlepší technické řešení
 • Profesionální dodávka
 • Otevřená komunikace
 • Návrh promyšlených a dlouhodobě funkčních řešení
 • Orientace na business potřeby a jejich úplné pochopení
 • Výběr toho nejlepšího řešení díky technologickému know-how
 • Včasná dodávka při dodržení budgetu a dohodnutého rozsahu
 • Proaktivní a otevřená komunikace

Blue Dynamic je partner, na kterého se můžete spolehnout

V našem odvětví jsou kvalitní služby klíčové pro spokojenost zákazníka. Nestačí mít jen produkt. Zákazníka zajímá, jak se o něj postaráme. Tím, že působíme na celém území České republiky a na Slovensku, jsme potřebovali zmodernizovat naše IT systémy tak, aby firemní procesy zjednodušily a zpřehlednily. Rozhodli jsme se začít právě u hledání řešení pro digitalizaci servisu. Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického partnera pro digitální transformaci. Rozhodující pro nás byl byznys fokus, transparentní přístup a kompetence v oboru. Jsou to lidé, kteří se v první řadě snaží pochopit klíčové byznys potřeby a pro ně pak vybírají vhodné IT řešení, a to nám vyhovuje.

Pavel Balog
CFO

Případová studie

Chtěli bychom v prvé řadě velice poděkovat společnosti Blue Dynamic, za profesionální přístup, a to ve všech směrech spolupráce. Plně si uvědomujeme, že naše celkové požadavky na CRM systém nebyly standardní a individuální přístup jsme přímo vyžadovali. V tuto chvíli nelituji jediného kroku s výběrem společnosti, která nám poskytla plnohodnotný komfort v řešení, individuální přístup a servis. Nejen že jsem se společností spokojen, ale rovnou mohu říct, že se těším na další budoucí spolupráci.

Ladislav Zimovjan
Obchodní ředitel

Případová studie

Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického outsourcingového partnera pro komplexní podporu infrastruktury a aplikací v režimu 24x7. Osobní i týmová angažovanost jejich týmu znamená skutečnou podporu inovací BCC.

Jan Bloemendaal
Chief Information Officer

Blue Dynamic jsme si vybrali pro pomoc s implementací Dynamics AX v naší nově vytvořené obchodní jednotce v České republice. Od prvního dne celý tým zvládl naše požadavky s vysokou profesionalitou a vždy poskytoval rychlé řešení našich požadavků a problémů. Po téměř pěti měsících spolupráce jsme si jisti, že jsme udělali nejlepší volbu!

Ivan Fernandez
IT Manager

Hledali jsme partnera, který má prokazatelné zkušenosti s roll-out ve střední a východní Evropě a pomůže nám garantovat splnění legislativních povinností. Získali jsme partnera, který přesně věděl, co je potřeba udělat a měl efektivní řešení všech našich požadavků a potřeb. Současně se byl schopen lépe než my domluvit s naším současným dodavatelem. Výsledky spolupráce potvrzují, že Blue Dynamic byla skvělá volba.

Robin Hickson
Manager of Global ERP Systems and Integration

Pro implementací Dynamics 365 jsme zvolili konzultanty Blue Dynamic - pod jejich dohledem pracoval už náš předchozí systém a dokonale znají naše prostředí i potřeby. Věříme, že nám práce s novým systémem přinese další zefektivnění vnitřních procesů.

Aleš Snížek
IT Project Manager

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Málokterý dodavatel nabízí kombinaci oborových znalostí, zkušeností a kvalitní podpory v režimu 24/7. S pomocí Blue Dynamic nám reálně klesly nákladů na ICT při současném zlepšení ICT procesů.

Nicola Campio
CFO

Příjemně nás překvapila rychlost, stabilita a rozsah celého ERP systému. Co jsme ale maximálně ocenili, byla raketová rychlost jeho implementace. Pozitivní přístup týmu Blue Dynamic vnesl do spolupráce jako bonus i příjemnou atmosféru.

Ing. Pavel Čmelík
jednatel společnosti Inexad

Snažíme se vždy o ten nejlepší individuální přístup k naším klientům, proto jsme hledali dodavatele systémů, který bude mít nastavené priority podobně. Společnost Blue Dynamic splnila naše očekávání, přizpůsobila celý systém přímo k naší potřebě. Tým se skládal z opravdových odborníků, kteří rozumí svému řemeslu. CRM pro nás bylo dalším krokem ke spokojenějším klientům a lepší organizaci uvnitř firmy. Jsme rádi, že jsme se mohli svěřit do rukou právě této společnosti, jelikož odvedla vše tak, jak slibovala.

Jan Chodora
Obchodní ředitel CZ/SK

Potřebujete vědět více? Kontaktujte nás!

Štěpáín Kněžek Blue Dynamic

Štěpán Kněžek

Sales Manager
stepan.knezek@bluedynamic.cz
+420 607 032 908

LinkedIn

eGor KoValev

Account Manager
egor.kovalev@bluedynamic.cz
+420 720 953 784

LinkedIn
2022_sales_CZ (#8)

Související technologie

magnifiercrosschevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram