Jsme Vaši specialisté na informační technologie pro retail

Spojte se s našimi odborníky z Blue Dynamic, kteří Vám pomohou vybrat to správné řešení přímo pro váš business. Společně se pak zaměříme na konstantní růst Vaší společnosti. Neváhejte, v IT se vyznáme a naše práce nás baví!

Chci konzultaci zdarma

Dynamics 365

ERP

Tam, kde tradiční řešení končí.

Dynamics 365 ERP – řešení společnosti Microsoft nabízí širokou škálu funkcionalit navržených pro potřeby konkrétních typů podnikání, které spolu s okolními aplikacemi vytváří homogenní ekosystém a platformu pro efektivní provoz a rychlý rozvoj podnikání.

 

PŘÍNOSY:

 • Hlubší znalost zákazníka
 • Unifikace a automatizace procesů
 • Rozvoj podnikání, profitabilita
Zobrazit detaily

ŘEŠENÍ PRO RETAIL

Vytvářejte výjimečné nákupní zážitky.

Dynamics 365 Commerce přináší komplexní omnichannel řešení, které sjednocuje procesy back-office, prodejen, call centra i e-shopu. Umožní vám budovat zákaznickou loajalitu, zvyšovat příjmy, snižovat náklady a zefektivnit dodavatelské řetězce.

 

PŘÍNOSY:

 • Plně propojené omnichannel řešení
 • Plánování a optimalizace skladů
 • Budování loajality zákazníků
Zobrazit detaily

ROLL-OUT

Rychlé a efektivní nasazení.

Zjednodušení realizace Dynamics 365 roll-outů do dalších zemí díky spolupráci s lokálním zkušeným partnerem, který zná místní specifika a má k dispozici hotová řešení. Lokální znalost a hotové řešení pokrývající legislativní požadavky.

 

PŘÍNOSY:

 • Hotová lokální řešení
 • Celosvětová síť partnerů
 • Hluboká znalost specifik
Zobrazit detaily

CRM

Proměňte vztahy v zisky.

Dynamics 365 Sales vám umožní budovat silné vztahy se zákazníky a zlepšit vaše prodeje. Pomocí Sales máte pod kontrolou svůj obchodní proces od objednávky, přes vlastní prodej až k vytváření marketingových kampaní.

 

PŘÍNOSY:

 • Efektivní komunikace se zákazníky
 • Zvyšování objemu prodejů
 • Rychlejší získávání zakázek
Zobrazit detaily

MANAGED SERVICES

IT SUPPORT

IT Support zajišťuje maximální dostupnost i rychlou odezvu informačních systémů u zákazníka. Cílem je nepřetržitý a bezvýpadkový chod obchodních procesů spolu se zvyšováním produktivity uživatelů.

 

HLAVNÍ CÍLE:

 • Minimalizace výpadků systémů
 • Kvalifikovaná podpora 24×7
 • Nonstop service desk
Zobrazit detaily

PERFORMANCE TUNING

Maximální a bezproblémový výkon IT infrastruktury je třeba udržet nejen v běžném provozu, ale i v době špiček (Vánoce). Díky zkušenostem z desítek provozů se na nás v tomto ohledu můžete plně spolehnout.

 

HLAVNÍ CÍLE:

 • Ladění systémů
 • Příprava systémů na zátěž
 • Provoz bez výpadků
Zobrazit detaily

INSTANT MONITORING

Systémy, které máme na starost, trvale monitorujeme. Dokážeme predikovat změny a včas reagovat. Firemní infrastrukturu díky tomu udržujeme maximálně výkonnou, bezporuchovou, bezpečnou, aktuální a moderní. 

 

HLAVNÍ CÍLE:

 • Dohledová služba nonstop
 • Hladký provoz infrastruktury
 • Rozvoj informačních systémů
Zobrazit detaily

INFRASTRUKTURNÍ PROJEKTY

Zaměřeno na rozvoj a růst: pro naše zákazníky spravujeme nejen aplikační, ale i síťovou a hardwarovou infrastrukturu. Staráme se o aplikace, virtualizaci, služby, servery, sítě, zabezpečení, hardware. Onpremise i cloud.

 

HLAVNÍ CÍLE:

 • Zvládáme různorodá prostředí
 • Adaptujeme nové technologie
 • Dostatek specialistů
Zobrazit detaily

eMotion Counter

FOOTFALL COUNTER

Počítání zákazníků včetně přesného počítání unikátních vstupů, jejich jednoznačná identifikace a přesná klasifikace a kategorizace návštěvníků. Díky tomu lze získávat přesnější data o zákaznickém chování a jejich zvyklostech a preferencích.

 

HLAVNÍ POSLÁNÍ:

 • Přesné počítání zákazníků
 • Demografická data
 • Chování zákazníků
Zobrazit detaily

CUSTOMER BEHAVIOR

Způsob, jak poznat svého zákazníka, jeho chování, návyky a to segmentovaně podle zákaznický skupin. Možnost vysílat reklamu podle toho, jaká cílová skupina ji sleduje. Chování zákazníků a obsazenost jednotlivých uživatelsky definovaných oblastí – zón.

 

HLAVNÍ POSLÁNÍ:

 • Měření chování zákazníka
 • Cílená reklama
 • Měření v zónách
Zobrazit detaily

PERFORMANCE MANAGEMENT

Přesné měření KPI určující výkon a kvalitu práce zaměstnanců a oddělení. Online notifikace umožňující reakci na situaci. Sledování, jak jsou obsluhováni vaši zákazníci a jak prožívají interakce s vašimi zaměstnanci. Nástroj pro řízení front.

 

HLAVNÍ POSLÁNÍ:

 • Řízení výkonu prodejny
 • Řízení výkonu zaměstnanců
 • Měření spokojenosti zákazníků
Zobrazit detaily

SECURITY MANAGEMENT

Řízení bezpečnosti pomocí zón, definice pravidel vstupu do nich a management seznamů osob včetně black listů. Řešení přinášející pomoc s aplikací ochranných opatření platných v rámci COVID pandemie.

 

HLAVNÍ POSLÁNÍ:

 • Řízení bezpečnosti
 • Správa black listů
 • Podpora COVID opatření
Zobrazit detaily
it support
6 tipů, jak vyladit IT support a získat plusové body od klientů
IT support je základním kamenem každého podnikání. Máme pro vás 6 tipů…
Číst dále
implementace erp
3 kroky správné implementace ERP
Implementace ERP systému je náročný proces. Nedělejte stejné chyby jako ostatní. Na…
Číst dále
paletizace
Moderní paletizace s AI: Zvyšte efektivnost přepravy o 20 %
Vyřešte problém s paletizací atypických palet. Moderní paletizace s AI vám ušetří…
Číst dále

Na Blue Dynamic se můžete spolehnout

Desítky zemí

Zákazníci operující ve 26 zemích využívají naše řešení a naše služby.

Stovky zákazníků

Stovkám zákazníků jsme pomohli zlepšit jejich procesy a provoz IT.

Tisíce uživatelů

Tisíce uživatelů se na nás spoléhá při své každodenní práci.

Miliony hodin

Při tvorbě řešení pro naše zákazníky jsme odpracovali miliony hodin.

Blue Dynamic je partner, na kterého se můžete spolehnout

V našem odvětví jsou kvalitní služby klíčové pro spokojenost zákazníka. Nestačí mít jen produkt. Zákazníka zajímá, jak se o něj postaráme. Tím, že působíme na celém území České republiky a na Slovensku, jsme potřebovali zmodernizovat naše IT systémy tak, aby firemní procesy zjednodušily a zpřehlednily. Rozhodli jsme se začít právě u hledání řešení pro digitalizaci servisu. Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického partnera pro digitální transformaci. Rozhodující pro nás byl byznys fokus, transparentní přístup a kompetence v oboru. Jsou to lidé, kteří se v první řadě snaží pochopit klíčové byznys potřeby a pro ně pak vybírají vhodné IT řešení, a to nám vyhovuje.

Pavel Balog
CFO

Případová studie

Chtěli bychom v prvé řadě velice poděkovat společnosti Blue Dynamic, za profesionální přístup, a to ve všech směrech spolupráce. Plně si uvědomujeme, že naše celkové požadavky na CRM systém nebyly standardní a individuální přístup jsme přímo vyžadovali. V tuto chvíli nelituji jediného kroku s výběrem společnosti, která nám poskytla plnohodnotný komfort v řešení, individuální přístup a servis. Nejen že jsem se společností spokojen, ale rovnou mohu říct, že se těším na další budoucí spolupráci.

Ladislav Zimovjan
Obchodní ředitel

Případová studie

Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického outsourcingového partnera pro komplexní podporu infrastruktury a aplikací v režimu 24x7. Osobní i týmová angažovanost jejich týmu znamená skutečnou podporu inovací BCC.

Jan Bloemendaal
Chief Information Officer

Blue Dynamic jsme si vybrali pro pomoc s implementací Dynamics AX v naší nově vytvořené obchodní jednotce v České republice. Od prvního dne celý tým zvládl naše požadavky s vysokou profesionalitou a vždy poskytoval rychlé řešení našich požadavků a problémů. Po téměř pěti měsících spolupráce jsme si jisti, že jsme udělali nejlepší volbu!

Ivan Fernandez
IT Manager

Hledali jsme partnera, který má prokazatelné zkušenosti s roll-out ve střední a východní Evropě a pomůže nám garantovat splnění legislativních povinností. Získali jsme partnera, který přesně věděl, co je potřeba udělat a měl efektivní řešení všech našich požadavků a potřeb. Současně se byl schopen lépe než my domluvit s naším současným dodavatelem. Výsledky spolupráce potvrzují, že Blue Dynamic byla skvělá volba.

Robin Hickson
Manager of Global ERP Systems and Integration

Pro implementací Dynamics 365 jsme zvolili konzultanty Blue Dynamic - pod jejich dohledem pracoval už náš předchozí systém a dokonale znají naše prostředí i potřeby. Věříme, že nám práce s novým systémem přinese další zefektivnění vnitřních procesů.

Aleš Snížek
IT Project Manager

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Málokterý dodavatel nabízí kombinaci oborových znalostí, zkušeností a kvalitní podpory v režimu 24/7. S pomocí Blue Dynamic nám reálně klesly nákladů na ICT při současném zlepšení ICT procesů.

Nicola Campio
CFO

Příjemně nás překvapila rychlost, stabilita a rozsah celého ERP systému. Co jsme ale maximálně ocenili, byla raketová rychlost jeho implementace. Pozitivní přístup týmu Blue Dynamic vnesl do spolupráce jako bonus i příjemnou atmosféru.

Ing. Pavel Čmelík
jednatel společnosti Inexad

Snažíme se vždy o ten nejlepší individuální přístup k naším klientům, proto jsme hledali dodavatele systémů, který bude mít nastavené priority podobně. Společnost Blue Dynamic splnila naše očekávání, přizpůsobila celý systém přímo k naší potřebě. Tým se skládal z opravdových odborníků, kteří rozumí svému řemeslu. CRM pro nás bylo dalším krokem ke spokojenějším klientům a lepší organizaci uvnitř firmy. Jsme rádi, že jsme se mohli svěřit do rukou právě této společnosti, jelikož odvedla vše tak, jak slibovala.

Jan Chodora
Obchodní ředitel CZ/SK

Reference

Více referencí

Potřebujete vědět více? Kontaktujte nás!

Štěpáín Kněžek Blue Dynamic

Štěpán Kněžek

Sales Manager
stepan.knezek@bluedynamic.cz
+420 607 032 908

LinkedIn

eGor KoValev

Account Manager
egor.kovalev@bluedynamic.cz
+420 720 953 784

LinkedIn
2022_sales_CZ (#8)
magnifiercrosschevron-upchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram