Azure Cloud – moderní podoba IT služeb

Azure cloud je platforma společnosti Microsoft. Je to neustále se rozšiřující sada služeb, která pomáhá vaší organizaci čelit současným i budoucím obchodním výzvám. Azure cloud vám dává svobodu měnit a rozvíjet vaše podnikání podle vašich představ a bez obavy, že IT bude vaším limitem.

Chci konzultaci zdarma

Benefity Cloud Computing

Cloud computing umožní společnosti rozhodnout se, na co bude cloud využívat. Firma využívá pouze tolik, kolik je nezbytně nutné k plnění jejích obchodních požadavků. Každé podnikání má jiné potřeby a požadavky.

Cloud computing je flexibilní a nákladově efektivní řešení jak pro malý start-up, tak pro velkou firmu. Dodavatel cloudu se stará o vytváření, údržbu a aktualizaci služeb, vy se soustředíte na to, v čem vaše organizace vyniká.

Cloudová řešení jsou:

 • Nákladově efektivní
  Cloud computing poskytuje model financování pay-as-you-go. Umožní lepší odhad nákladů. Výdaje tak můžete přesně předvídat na základě předpokládaného využití služeb. Analýzy budoucího růstu lze provádět pomocí využití historických dat o využívání cloudu.
 • Škálovatelný
  Cloud computing podporuje vertikální i horizontální škálování v závislosti na vašich potřebách. Vertikální škálování je proces přidávání zdrojů pro zvýšení výkonu existujícího serveru. Horizontální škálování je proces přidání více serverů, které fungují společně jako jedna jednotka.
 • Spolehlivý
  Poskytovatelé cloud computingu nabízí služby zálohování dat, obnovy dat po havárii, tak aby byla vaše data vždy v bezpečí. Kromě toho je redundance zabudována do architektury cloudových služeb, takže pokud jedna komponenta selže, nahradí ji záloha.
 • Aktuální
  Poskytovatel cloudu automaticky zajišťuje nejnovější a nejlepší softwarové a hardwarové nástroje pro vaši firmu. Zajišťuje také veškeré aktualizace a upgrady HW a SW.
 • Flexibilní
  Vaše pracovní vytížení se mění v důsledku nárůstu nebo poklesu poptávky. Cloud computing systém může automaticky vyrovnávat, přidávat nebo odebírat zdroje.
 • Globální
  Poskytovatelé cloudu mají datová centra umístěná v různých regionech po celém světě. To zaručuje nejlepší možnou odezvu, bez ohledu na místní příslušnost.

Blue Dynamic je partner, na kterého se můžete spolehnout

V našem odvětví jsou kvalitní služby klíčové pro spokojenost zákazníka. Nestačí mít jen produkt. Zákazníka zajímá, jak se o něj postaráme. Tím, že působíme na celém území České republiky a na Slovensku, jsme potřebovali zmodernizovat naše IT systémy tak, aby firemní procesy zjednodušily a zpřehlednily. Rozhodli jsme se začít právě u hledání řešení pro digitalizaci servisu. Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického partnera pro digitální transformaci. Rozhodující pro nás byl byznys fokus, transparentní přístup a kompetence v oboru. Jsou to lidé, kteří se v první řadě snaží pochopit klíčové byznys potřeby a pro ně pak vybírají vhodné IT řešení, a to nám vyhovuje.

Pavel Balog
CFO

Případová studie

Chtěli bychom v prvé řadě velice poděkovat společnosti Blue Dynamic, za profesionální přístup, a to ve všech směrech spolupráce. Plně si uvědomujeme, že naše celkové požadavky na CRM systém nebyly standardní a individuální přístup jsme přímo vyžadovali. V tuto chvíli nelituji jediného kroku s výběrem společnosti, která nám poskytla plnohodnotný komfort v řešení, individuální přístup a servis. Nejen že jsem se společností spokojen, ale rovnou mohu říct, že se těším na další budoucí spolupráci.

Ladislav Zimovjan
Obchodní ředitel

Případová studie

Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického outsourcingového partnera pro komplexní podporu infrastruktury a aplikací v režimu 24x7. Osobní i týmová angažovanost jejich týmu znamená skutečnou podporu inovací BCC.

Jan Bloemendaal
Chief Information Officer

Blue Dynamic jsme si vybrali pro pomoc s implementací Dynamics AX v naší nově vytvořené obchodní jednotce v České republice. Od prvního dne celý tým zvládl naše požadavky s vysokou profesionalitou a vždy poskytoval rychlé řešení našich požadavků a problémů. Po téměř pěti měsících spolupráce jsme si jisti, že jsme udělali nejlepší volbu!

Ivan Fernandez
IT Manager

Hledali jsme partnera, který má prokazatelné zkušenosti s roll-out ve střední a východní Evropě a pomůže nám garantovat splnění legislativních povinností. Získali jsme partnera, který přesně věděl, co je potřeba udělat a měl efektivní řešení všech našich požadavků a potřeb. Současně se byl schopen lépe než my domluvit s naším současným dodavatelem. Výsledky spolupráce potvrzují, že Blue Dynamic byla skvělá volba.

Robin Hickson
Manager of Global ERP Systems and Integration

Pro implementací Dynamics 365 jsme zvolili konzultanty Blue Dynamic - pod jejich dohledem pracoval už náš předchozí systém a dokonale znají naše prostředí i potřeby. Věříme, že nám práce s novým systémem přinese další zefektivnění vnitřních procesů.

Aleš Snížek
IT Project Manager

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Málokterý dodavatel nabízí kombinaci oborových znalostí, zkušeností a kvalitní podpory v režimu 24/7. S pomocí Blue Dynamic nám reálně klesly nákladů na ICT při současném zlepšení ICT procesů.

Nicola Campio
CFO

Příjemně nás překvapila rychlost, stabilita a rozsah celého ERP systému. Co jsme ale maximálně ocenili, byla raketová rychlost jeho implementace. Pozitivní přístup týmu Blue Dynamic vnesl do spolupráce jako bonus i příjemnou atmosféru.

Ing. Pavel Čmelík
jednatel společnosti Inexad

Snažíme se vždy o ten nejlepší individuální přístup k naším klientům, proto jsme hledali dodavatele systémů, který bude mít nastavené priority podobně. Společnost Blue Dynamic splnila naše očekávání, přizpůsobila celý systém přímo k naší potřebě. Tým se skládal z opravdových odborníků, kteří rozumí svému řemeslu. CRM pro nás bylo dalším krokem ke spokojenějším klientům a lepší organizaci uvnitř firmy. Jsme rádi, že jsme se mohli svěřit do rukou právě této společnosti, jelikož odvedla vše tak, jak slibovala.

Jan Chodora
Obchodní ředitel CZ/SK

Na Blue Dynamic se můžete spolehnout

Desítky zemí

Zákazníci operující ve 26 zemích využívají naše řešení a naše služby.

Stovky zákazníků

Stovkám zákazníků jsme pomohli zlepšit jejich procesy a provoz IT.

Tisíce uživatelů

Tisíce uživatelů se na nás spoléhá při své každodenní práci.

Miliony hodin

Při tvorbě řešení pro naše zákazníky jsme odpracovali miliony hodin.

Potřebujete vědět více? Kontaktujte nás!

Štěpáín Kněžek Blue Dynamic

Štěpán Kněžek

Sales Manager
stepan.knezek@bluedynamic.cz
+420 607 032 908

LinkedIn

eGor KoValev

Account Manager
egor.kovalev@bluedynamic.cz
+420 720 953 784

LinkedIn
2022_sales_CZ (#8)

Související technologie


magnifiercrosschevron-upchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram