Microsoft Dynamics 365 Commerce 

Vytvářejte výjimečné nákupní zážitky. Dynamics 365 Commerce přináší komplexní omnichannel řešení, které sjednocuje procesy back-office, prodejen, call centra i e-shopu. Umožní vám budovat zákaznickou loajalitu, zvyšovat příjmy, snižovat náklady a zefektivnit dodavatelské řetězce.

Chci konzultaci zdarma

01

Plně propojené omnichannel řešení

02

Konfigurovatelná a rozšiřitelná platforma

03

Optimalizace skladových zásob a nabízeného zboží

04

Efektivní podpora chodu prodejen i e-shopu

05

Budování loajality a zákaznické spokojenosti

06

Vyladěný dodavatelský řetězec

MICROSOFT DYNAMICS 365 COMMERCE

S Microsoft Dynamics 365 Commerce:

Vytvářejte výjimečné nákupní zážitky. Dynamics 365 Commerce přináší komplexní omnichannel řešení, které sjednocuje procesy back-office, prodejen, call centra i e-shopu. Umožní vám budovat zákaznickou loajalitu, zvyšovat příjmy, snižovat náklady a zefektivnit dodavatelské řetězce.

 • BUDUJTE LOAJALITU KE ZNAČCE
 • ZJEDNODUŠTE CHOD PRODEJEN
 • STRATEGICKY PLÁNUJTE A PRODÁVEJTE
 • OPTIMALIZUJTE SVŮJ DODAVATELSKÝ ŘETĚZEC
 • VYTVOŘTE INTELIGENTNÍ OMNI-CHANNEL
 • PROVOZUJTE INTERNETOVÝ OBCHOD

Budujte loajalitu ke značce

 • Poskytněte zákazníkům jedinečný nákupní zážitek propojením e-shopu, prodejen a back office v rámci jediného řešení.  Překonejte očekávání zákazníka a nabídněte mu výjimečné služby personalizovaným výběrem produktů a služeb.
 • Nabídněte zákazníkům při nákupu veškeré pohodlí – umožněte jim vyzvednout zboží na jakékoliv pobočce či na něj počkat doma. Vystupujte jako jedna společnost ať už vás zákazník kontaktuje přes internet, call centrum či navštíví vaši prodejnu.
 • Budujte loajalitu a spravujte věrnostní programy, seznamy přání, dárkové karty a propagační kupóny napříč všemi kanály.

Zjednodušte chod prodejen

 • Snadno spravujte zaměstnance, zboží, finance a reporty v jedné aplikaci. Zjednodušte uživatelům práci se systémem díky náhledům přizpůsobeným jejich roli.
 • Zrychlete činnosti pomocí automatizovaných a optimalizovaných pracovních postupů. Umožněte zaměstnancům se rychle rozhodovat díky on-line dostupným datům.
 • Zlepšete spolupráci jednotlivých oddělení propojením všech zaměstnanců a jejich činností.

Strategicky plánujte a prodávejte

 • Maximalizujte ziskovost nabídkami správných produktů ve správný čas a za správnou cenu. Centrálně sledujte informace o produktech, sortimentu i cenách.
 • Zjednodušte zásobování, výběr správného dodavatele a nejlepší ceny. Sledujte poptávku po produktech v reálném čase, abyste efektivně zásobovali své prodejny a sklady.
 • Vytvářejte efektivní propagaci prodeje s využitím všech prodejních kanálů. Využijte informace o prodejích a nákladech k realizaci marketingových kampaní.

Optimalizujte svůj dodavatelský řetězec

 • Díky pokročilým analýzám a strojovému učení můžete dělat lepší rozhodnutí o zásobování vašich obchodů a centrálních skladů a snižovat tak logistické náklady.
 • Vylepšete správu zásob pomocí dat získávaných v reálném čase. Díky aktuálním informacím můžete přesně předpovídat poptávku a maximalizovat tak prodej a ziskovost.
 • Předvídejte poptávku zákazníků a zvyšte dostupnost pomocí informací vycházejících z historických dat o nákupech a prodejích.

Vytvořte inteligentní omni-channel

 • Propojením online a offline kanálů umožněte zákazníkům nakupovat kdykoli, kdekoliv a z jakéhokoliv zařízení. Nabídněte výběr moderních platebních metod, sbírejte informace k doručení produktů a zjednodušte operace pomocí cloudu.
 • Získejte komplexní pohled na svého zákazníka a umožněte svým zaměstnancům rozvíjet trvalé vztahy pomocí inteligentních doporučení, poznatků a věrnostních programů.
 • Využijte škálovatelné, spolehlivé, bezpečné řešení pro vaše obchodní aktivity. Zjednodušte implementační proces nasazením platformy, která je konfigurovatelná a rozšiřitelná formou dodávek po etapách.

Provozujte internetový obchod

 • Zefektivněte své podnikání pomocí komplexního obchodního řešení, které přizpůsobí vaše potřeby tradičním i nově vznikajícím kanálům.
 • Nástroje pro vývoj webu vám umožňují vytvářet poutavé a inteligentní digitální prodejny. Propojená marketingová a obchodní platforma umožní bezproblémovou správu obsahu, aktiv, propagačních akcí, zboží a tvorby cen napříč kanály.
 • V jedné aplikaci jednoduše spravujete zaměstnance, zboží, finance a reporty. Automatizace a optimalizace pracovních postupů zvýší příjmy a sníží náklady.

Proč používat Microsoft Dynamics 365 Commerce

 • Propojené omnichannel řešení.
 • Konfigurovatelná platforma.
 • Optimalizace skladových zásob.
 • Efektivní podpora online i offline prodeje.
 • Budování značky a zákaznické loajality.
 • Vyladěný dodavatelský řetězec.

Blue Dynamic je partner, na kterého se můžete spolehnout

V našem odvětví jsou kvalitní služby klíčové pro spokojenost zákazníka. Nestačí mít jen produkt. Zákazníka zajímá, jak se o něj postaráme. Tím, že působíme na celém území České republiky a na Slovensku, jsme potřebovali zmodernizovat naše IT systémy tak, aby firemní procesy zjednodušily a zpřehlednily. Rozhodli jsme se začít právě u hledání řešení pro digitalizaci servisu. Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického partnera pro digitální transformaci. Rozhodující pro nás byl byznys fokus, transparentní přístup a kompetence v oboru. Jsou to lidé, kteří se v první řadě snaží pochopit klíčové byznys potřeby a pro ně pak vybírají vhodné IT řešení, a to nám vyhovuje.

Pavel Balog
CFO

Případová studie

Chtěli bychom v prvé řadě velice poděkovat společnosti Blue Dynamic, za profesionální přístup, a to ve všech směrech spolupráce. Plně si uvědomujeme, že naše celkové požadavky na CRM systém nebyly standardní a individuální přístup jsme přímo vyžadovali. V tuto chvíli nelituji jediného kroku s výběrem společnosti, která nám poskytla plnohodnotný komfort v řešení, individuální přístup a servis. Nejen že jsem se společností spokojen, ale rovnou mohu říct, že se těším na další budoucí spolupráci.

Ladislav Zimovjan
Obchodní ředitel

Případová studie

Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického outsourcingového partnera pro komplexní podporu infrastruktury a aplikací v režimu 24x7. Osobní i týmová angažovanost jejich týmu znamená skutečnou podporu inovací BCC.

Jan Bloemendaal
Chief Information Officer

Blue Dynamic jsme si vybrali pro pomoc s implementací Dynamics AX v naší nově vytvořené obchodní jednotce v České republice. Od prvního dne celý tým zvládl naše požadavky s vysokou profesionalitou a vždy poskytoval rychlé řešení našich požadavků a problémů. Po téměř pěti měsících spolupráce jsme si jisti, že jsme udělali nejlepší volbu!

Ivan Fernandez
IT Manager

Hledali jsme partnera, který má prokazatelné zkušenosti s roll-out ve střední a východní Evropě a pomůže nám garantovat splnění legislativních povinností. Získali jsme partnera, který přesně věděl, co je potřeba udělat a měl efektivní řešení všech našich požadavků a potřeb. Současně se byl schopen lépe než my domluvit s naším současným dodavatelem. Výsledky spolupráce potvrzují, že Blue Dynamic byla skvělá volba.

Robin Hickson
Manager of Global ERP Systems and Integration

Pro implementací Dynamics 365 jsme zvolili konzultanty Blue Dynamic - pod jejich dohledem pracoval už náš předchozí systém a dokonale znají naše prostředí i potřeby. Věříme, že nám práce s novým systémem přinese další zefektivnění vnitřních procesů.

Aleš Snížek
IT Project Manager

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Málokterý dodavatel nabízí kombinaci oborových znalostí, zkušeností a kvalitní podpory v režimu 24/7. S pomocí Blue Dynamic nám reálně klesly nákladů na ICT při současném zlepšení ICT procesů.

Nicola Campio
CFO

Příjemně nás překvapila rychlost, stabilita a rozsah celého ERP systému. Co jsme ale maximálně ocenili, byla raketová rychlost jeho implementace. Pozitivní přístup týmu Blue Dynamic vnesl do spolupráce jako bonus i příjemnou atmosféru.

Ing. Pavel Čmelík
jednatel společnosti Inexad

Snažíme se vždy o ten nejlepší individuální přístup k naším klientům, proto jsme hledali dodavatele systémů, který bude mít nastavené priority podobně. Společnost Blue Dynamic splnila naše očekávání, přizpůsobila celý systém přímo k naší potřebě. Tým se skládal z opravdových odborníků, kteří rozumí svému řemeslu. CRM pro nás bylo dalším krokem ke spokojenějším klientům a lepší organizaci uvnitř firmy. Jsme rádi, že jsme se mohli svěřit do rukou právě této společnosti, jelikož odvedla vše tak, jak slibovala.

Jan Chodora
Obchodní ředitel CZ/SK

Na Blue Dynamic se můžete spolehnout

Desítky zemí

Zákazníci operující ve 26 zemích využívají naše řešení a naše služby.

Stovky zákazníků

Stovkám zákazníků jsme pomohli zlepšit jejich procesy a provoz IT.

Tisíce uživatelů

Tisíce uživatelů se na nás spoléhá při své každodenní práci.

Miliony hodin

Při tvorbě řešení pro naše zákazníky jsme odpracovali miliony hodin.

Potřebujete vědět více? Kontaktujte nás!

Štěpáín Kněžek Blue Dynamic

Štěpán Kněžek

Sales Manager
stepan.knezek@bluedynamic.cz
+420 607 032 908

LinkedIn

eGor KoValev

Account Manager
egor.kovalev@bluedynamic.cz
+420 720 953 784

LinkedIn
2022_sales_CZ (#8)

Související technologie

magnifiercrosschevron-upchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram