Optimalizace přepravy zboží se SmartStack

Optimalizujte přepravu a uskladnění zboží využitím řešení postaveného na umělé inteligenci od zkušeného partnera.  Neoptimální využití místa na paletách vede ke snížení skladovací kapacity, zvýšení nákladů na skladování, ztrátě času, riziku poškození zboží a snížení efektivity provozu skladu. Špatné odhady množství palet vedou k neefektivní přepravě a zbytečnému zvýšení nákladů. Špatné odhady dále zapříčiňují doobjednání vozidel. S naším inovativním řešením SmartStack můžete efektivněji využít skladový prostor a minimalizovat všechny tyto problémy.

Chci konzultaci zdarma

Poznáváte tyto situace?

Plýtvání místa na skladě

Platba za přepravu "vzduchu"

Nadměrná manipulace s paletami

Poškozené zboží

Zpožděné objednávky

Neskladnost zboží a špatný odhad počtu palet

S naším inovativním řešením

SmartStack vám pomůžeme

zvýšit efektivitu využití místa

a snížit náklady za dopravu.

 • Efektivně využité každý prostor
 • Snížení nákladů na přepravu 
 • Zvýšení produktivity skladu a získání náskoku 

Efektivně využijeme každý milimetr místa

Díky využití umělé inteligence dosáhneme efektivního a přesného plánování skladování, včetně předpovědi potřebných palet a vozidel, skládání objektů nepravidelných tvarů a simulace stability složení palety.

Snížíme vaše náklady na přepravu

Zvýšíme skladovací a přepravní kapacity, zvýšíme produktivitu skladových operátorů a eliminujeme riziko poškození zboží.

Zvýšíme produktivitu skladu a umožníme vám získat náskok

S implementací našeho řešení založeného na umělé inteligenci sjednotíme a automatizujeme logistické procesy, předpovíme objemy a z expedice zboží vytvoříme zážitek.

Efektivně využité místo na skladě

Efektivně využijeme každý milimetr místa

 • Vypočteme optimální způsob skládání zboží a pomůžeme vám lépe lépe využít místo na paletách a maximalizovat jak jejich kapacitu, tak kapacitu skladu i transportních vozidel.
 • Předpovíme přesné počty palet a přepravních vozidel a umožníme Vám optimalizovat plánování dopravy, snížit náklady na dopravu a zvýšit efektivitu přepravy zboží.
 • Složíme i objekty nepravidelných tvarů zajistíme co nejlepší využití skladovací prostor a minimalizovat prázdný prostor uvnitř a mezi paletami.
 • Simulujeme stabilitu složení palety a poskytneme vám nástroj pro simulaci složení palety a její stability, čím snížíme riziko poškození zboží během přepravy.

Snížení nákladů na přepravu

Efektivně využijeme každý milimetr místa

 • Zvýšíme skladovací a přepravní kapacity a zajistíme, že vozidla nejezdí poloprázdná nebo nemusíte doobjednávat další kvůli špatně naloženému zboží na paletě a v transportním prostředku.
 • Zvýšíme produktivitu skladových operátorů a díky intuitivnímu rozhraní chytrých brýlí s rozšířenou realitou uvolníme ruce skaldovým operátorům a zajistíme tak větší volnost a lepší možnosti při manipulaci se zbožím
 • Simulujeme rozložení palety s ohledem na stabilitu pro optimální rozložení zboží. Minimalizujeme riziko poškození zboží a energii do řešení problémů spojených se zničeným zbožím můžete využít lépe.

 

Zvýšení produktivity skladování

Sjednotíme a automatizujeme logistické procesy

 • Umožníme uživatelům systému pracovat rychleji a efektivněji díky automatizaci procesu z pohledu načasování. Přesně definujeme, kdy má nakládka začít, aby bylo zboží expedováno rychle a v termínu.
 • Eliminujte chybovost, procesujte vyskladnění v optimální konfiguraci skladu sestavené dle rozměrů europalet a přepravního vozu. Získejte přehled o celkové pracnosti a objednejte vozy o objemu, který skutečně potřebujete.

Předikujeme objemy

 • Zajistíme zdravý chod vašeho skladu, optimalizujeme přepravní náklady a urychlíme výstupní kontrolu využitím moderní technologie na bázi umělé inteligence. Zvýšíme průtok zboží skladem.

Uděláme z expedice zboží zážitek

 • Díky univerzálnosti systému, který je integrovatelný na většinu systémů skladových čteček a podpoře moderní technologie AR brýlí, uvolníme skladníkům obě ruce a můžou tak vyexpedovat více zboží, čím přispějeme k lepším obchodním výsledkům.
it support
6 tipů, jak vyladit IT support a získat plusové body od klientů
IT support je základním kamenem každého podnikání. Máme pro vás 6 tipů…
Číst dále
implementace erp
3 kroky správné implementace ERP
Implementace ERP systému je náročný proces. Nedělejte stejné chyby jako ostatní. Na…
Číst dále
paletizace
Moderní paletizace s AI: Zvyšte efektivnost přepravy o 20 %
Vyřešte problém s paletizací atypických palet. Moderní paletizace s AI vám ušetří…
Číst dále

Na Blue Dynamic se můžete spolehnout

Desítky zemí

Zákazníci operující ve 26 zemích využívají naše řešení a naše služby.

Stovky zákazníků

Stovkám zákazníků jsme pomohli zlepšit jejich procesy a provoz IT.

Tisíce uživatelů

Tisíce uživatelů se na nás spoléhá při své každodenní práci.

Miliony hodin

Při tvorbě řešení pro naše zákazníky jsme odpracovali miliony hodin.

Reference

Více referencí
 • Strategické myšlení
 • Hledání business přínosů
 • Nejlepší technické řešení
 • Profesionální dodávka
 • Otevřená komunikace
 • Návrh promyšlených a dlouhodobě funkčních řešení
 • Orientace na business potřeby a jejich úplné pochopení
 • Výběr toho nejlepšího řešení díky technologickému know-how
 • Včasná dodávka při dodržení budgetu a dohodnutého rozsahu
 • Proaktivní a otevřená komunikace

Blue Dynamic je partner, na kterého se můžete spolehnout

V našem odvětví jsou kvalitní služby klíčové pro spokojenost zákazníka. Nestačí mít jen produkt. Zákazníka zajímá, jak se o něj postaráme. Tím, že působíme na celém území České republiky a na Slovensku, jsme potřebovali zmodernizovat naše IT systémy tak, aby firemní procesy zjednodušily a zpřehlednily. Rozhodli jsme se začít právě u hledání řešení pro digitalizaci servisu. Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického partnera pro digitální transformaci. Rozhodující pro nás byl byznys fokus, transparentní přístup a kompetence v oboru. Jsou to lidé, kteří se v první řadě snaží pochopit klíčové byznys potřeby a pro ně pak vybírají vhodné IT řešení, a to nám vyhovuje.

Pavel Balog
CFO

Případová studie

Chtěli bychom v prvé řadě velice poděkovat společnosti Blue Dynamic, za profesionální přístup, a to ve všech směrech spolupráce. Plně si uvědomujeme, že naše celkové požadavky na CRM systém nebyly standardní a individuální přístup jsme přímo vyžadovali. V tuto chvíli nelituji jediného kroku s výběrem společnosti, která nám poskytla plnohodnotný komfort v řešení, individuální přístup a servis. Nejen že jsem se společností spokojen, ale rovnou mohu říct, že se těším na další budoucí spolupráci.

Ladislav Zimovjan
Obchodní ředitel

Případová studie

Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického outsourcingového partnera pro komplexní podporu infrastruktury a aplikací v režimu 24x7. Osobní i týmová angažovanost jejich týmu znamená skutečnou podporu inovací BCC.

Jan Bloemendaal
Chief Information Officer

Blue Dynamic jsme si vybrali pro pomoc s implementací Dynamics AX v naší nově vytvořené obchodní jednotce v České republice. Od prvního dne celý tým zvládl naše požadavky s vysokou profesionalitou a vždy poskytoval rychlé řešení našich požadavků a problémů. Po téměř pěti měsících spolupráce jsme si jisti, že jsme udělali nejlepší volbu!

Ivan Fernandez
IT Manager

Hledali jsme partnera, který má prokazatelné zkušenosti s roll-out ve střední a východní Evropě a pomůže nám garantovat splnění legislativních povinností. Získali jsme partnera, který přesně věděl, co je potřeba udělat a měl efektivní řešení všech našich požadavků a potřeb. Současně se byl schopen lépe než my domluvit s naším současným dodavatelem. Výsledky spolupráce potvrzují, že Blue Dynamic byla skvělá volba.

Robin Hickson
Manager of Global ERP Systems and Integration

Pro implementací Dynamics 365 jsme zvolili konzultanty Blue Dynamic - pod jejich dohledem pracoval už náš předchozí systém a dokonale znají naše prostředí i potřeby. Věříme, že nám práce s novým systémem přinese další zefektivnění vnitřních procesů.

Aleš Snížek
IT Project Manager

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Málokterý dodavatel nabízí kombinaci oborových znalostí, zkušeností a kvalitní podpory v režimu 24/7. S pomocí Blue Dynamic nám reálně klesly nákladů na ICT při současném zlepšení ICT procesů.

Nicola Campio
CFO

Příjemně nás překvapila rychlost, stabilita a rozsah celého ERP systému. Co jsme ale maximálně ocenili, byla raketová rychlost jeho implementace. Pozitivní přístup týmu Blue Dynamic vnesl do spolupráce jako bonus i příjemnou atmosféru.

Ing. Pavel Čmelík
jednatel společnosti Inexad

Snažíme se vždy o ten nejlepší individuální přístup k naším klientům, proto jsme hledali dodavatele systémů, který bude mít nastavené priority podobně. Společnost Blue Dynamic splnila naše očekávání, přizpůsobila celý systém přímo k naší potřebě. Tým se skládal z opravdových odborníků, kteří rozumí svému řemeslu. CRM pro nás bylo dalším krokem ke spokojenějším klientům a lepší organizaci uvnitř firmy. Jsme rádi, že jsme se mohli svěřit do rukou právě této společnosti, jelikož odvedla vše tak, jak slibovala.

Jan Chodora
Obchodní ředitel CZ/SK

Potřebujete vědět více? Kontaktujte nás!

Štěpáín Kněžek Blue Dynamic

Štěpán Kněžek

Sales Manager
stepan.knezek@bluedynamic.cz
+420 607 032 908

LinkedIn

eGor KoValev

Account Manager
egor.kovalev@bluedynamic.cz
+420 720 953 784

LinkedIn
2022_sales_CZ (#8)

Související technologie

magnifiercrosschevron-upchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram