Transformujte své podnikání s Dynamics 365

Zkombinujte sílu moderních digitálních nástrojů a odbornost zkušeného partnera. Implementace systému Dynamics 365 nemusí být díky složité funkcionalitě, náročné integraci, obtížné datové migraci a vynuceným změnám v obchodních procesech vždy jednoduchá.

Chci konzultaci zdarma

Poznáváte tyto situace?

Chybějící finanční řízení

Neefektivní logistické procesy

Staré zásoby generují ztráty

Nespokojení zákazníci

Chybějící controlling

Obchod není tak profitabilní

Pomůžeme vám využít

potenciál Dynamics 365

pro zlepšení vašich

výsledků a váš růst.

 • Finance a řízení firmy
 • Výrobní a dodavatelský řetězec
 • Prodej a péče o zákazníka

Umožníme vám efektivně řídit firmu

S pomocí Dynamics 365 můžeme automatizovat a modernizovat vaše finanční a účetní operace a podpořit tak rozvoj vaší společnosti.

Optimalizujeme výrobní a dodavatelský řetězec

Pomocí Dynamics 365 dokážeme transformovat váš dodavatelský řetězec napříč plánováním, výrobou, skladováním i dopravou.

Získáte nástroj pro řízení prodeje a péče o zákazníka

Díky komplexnímu omnichannel řešení vám umožníme budovat zákaznickou loajalitu, zvyšovat efektivitu obchodníků i marketingu.

Finance a řízení firmy

Umožníme vám činit strategická finanční rozhodnutí s pomocí AI

 • Zajistíme zdravý chod vašeho podniku a zlepšíme finanční kontrolu. Díky optimalizaci cashflow budete moci rychleji dělat strategická rozhodnutí a dosáhnout růstu vašeho podniku. Naše řešení jednotného finančního řízení, aktuálních dat a integrovaných analýz vám pomohou k tomu, abyste se mohli soustředit na klíčové oblasti vašeho podnikání.
 • Zrychlíme uzávěrky a umožníme vám spravovat mezinárodní finance díky propracovanému výkaznictví, finančnímu reportingu a integrované analýze dostupné v reálném čase. Naše řešení podporuje více právnických osob i měn v jednom systému a zkracuje procesy měsíčních uzávěrek.
 • Díky doporučením od umělé inteligence vám pomůžeme zvyšovat zisky a zlepšit cashflow.

Pomůžeme vám snížit provozní náklady

 • Umožníme Vám automatizovat finanční procesy, rozpočtovou kontrolu, finanční plánování a analýzy. Budete moct provozovat své podnikání efektivněji i tehdy, když řídíte provoz ve více zemích. 

Zautomatizujeme a sjednotíme vaše finanční procesy

 • Umožníme uživatelům rychle a správně rozhodovat díky vizualizaci klíčových obchodních metrik a informací o transakcích. Automatizací a prioritizací úkolů pomůžeme snížit jejich chybovost a zkrátit délku trvání.
 • S integrovanými aplikacemi Office 365 budete schopni více a snadno upravovat firemní dokumenty podle měnících se požadavků pomocí šablon Office 365. Představíme vám výhody předplatného systému licencí a jeho finanční flexibility.

Zjednodušíme vám řízení financí a rizik

 • S naším řešením Dynamics 365 budete mít přehled o aktuálních finančních regulacích a standardních postupech pro řízení finančních operací v různých zemích světa. Díky tomu budete mít jistotu, že vaše podnikání splňuje všechny zákonné požadavky a normy. Systém je navržen tak, aby se snadno přizpůsoboval měnícím se požadavkům a potřebám vašeho podnikání. Budete mít možnost využívat finanční řešení v 37 zemích světa, hovořících 42 jazyky, což vám umožní rozšířit vaše podnikání do nových oblastí s minimálním rizikem a maximálním úspěchem.
 • Navíc vám naše řešení poskytne lepší kontrolu nad finančními operacemi, zlepší vaši finanční správu a sníží riziko chyb v rámci finančního řízení. Celkově se tedy můžete spolehnout na bezchybné finanční řízení, které bude přizpůsobeno vašim potřebám a požadavkům.

Výrobní a dodavatelský řetězec

Modernizujeme správu skladů

 • Pomůžeme vám optimalizovat procesy a využít zařízení a pracovní sílu zaměstnanců. Budete moci snadno spravovat své zdroje – od pracovní síly až po stroje a nástroje. Umožníme vám aplikovat nejvhodnější výrobní procesy a vyřešit všechny své potřeby jedním systémem.
 • S pomocí systému Dynamics 365 vám pomůžeme plánovat výrobu v reálném čase a tak zkrátit dodací lhůty. Zrychlíme dodávky produktů díky automatizaci toku informací a materiálů.

Optimalizujeme provozní výkon

 • Budete moci činit proaktivní rozhodnutí v reálném čase s ohledem na vaši aktuální výrobu a zásoby. Umožníme vám spravovat provoz dílen a vybavení, abyste zlepšili provozuschopnost, propustnost a kvalitu výroby.
 • Pomocí umělé inteligence, strojového učení a smíšené reality vám dáme možnost předvídat a aktivně řešit problémy a dosáhnout efektivnosti vašich aktiv, procesů a pracovních sil. Díky prediktivní údržbě budete předcházet nákladným prostojům důležitých zařízení.

Optimalizace skladových operací

 • Umožníme vám získat kompletní přehled o skladových operacích a skladových položkách, díky čemuž budete moci efektivně a v reálném čase řídit a organizovat váš sklad a pohyb zboží v něm. Pomůžeme vám automatizovat správu skladu a optimalizovat jeho využití – od jednoduchých skladů až po distribuční centra. Využijeme funkce strojového učení pro dosažení vyšší efektivity skladu.
 • Budete moci sledovat informace o výkonu vašeho skladu pomocí pokročilé analytiky online. Poskytneme vám přehled o skladových položkách od příjmu až po expedici. Zjednodušíme vám realizaci každodenních úkolů.

Automatizujeme a zefektivníme dodavatelský řetězec

 • Pomůžeme vám získat ucelený přehled o procesu dodávek napříč lokalitami i časovými pásmy. Využijte propojení informací o prodejích a nákupech s logistikou, výrobou, skladem i dopravou.
 • Dáme vám nástroje pro zjednodušení vašich objednávkových procesů a správu smluv, díky čemu budete moci lépe řídit proces dodávky zboží i vztahy s dodavateli. Budete moci optimalizovat kapacity a snížit náklady propojením logistiky napříč lokalitami, weby a sklady.

Prodej a péče o zákazníka

Poskytneme nástroj pro budování loajality ke značce

 • Poskytneme vám možnost poskytnout zákazníkům jedinečný nákupní zážitek propojením e-shopu, prodejen a back office v rámci jednoho řešení. Pomůžeme vám překonat očekávání zákazníků a nabídnout jim výjimečné služby, jako například personalizovaný výběr produktů a služeb.
 • Umožníme vám nabídnout zákazníkům při nákupu veškeré pohodlí – zboží bude možné vyzvednout na jakékoli pobočce, nebo jej nechat doručit přímo domů. Díky našemu řešení budete moci vystupovat jako jedna společnost, ať již zákazník kontaktuje vaši firmu přes internet, call centrum nebo návštěvou prodejny.
 • Pomůžeme vám budovat loajalitu a spravovat věrnostní programy, seznamy přání, dárkové karty a propagační kupóny napříč všemi kanály.

Zjednodušíme chod prodejen

 • Umožníme vám snadno řídit zaměstnance, nakládat se zbožím a financemi v jedné aplikaci, a to na základě kvalitních reportů. Zjednodušíme uživatelům práci se systémem díky náhledům přizpůsobeným jejich roli.
 • Zrychlíme činnosti pomocí automatizovaných a optimalizovaných pracovních postupů a umožníme zaměstnancům rychle rozhodovat díky on-line dostupným datům. Zlepšíme spolupráci jednotlivých oddělení propojením všech zaměstnanců a jejich činností.

Umožníme vám strategicky plánovat a prodávat

 • Pomůžeme vám maximalizovat ziskovost nabídkami správných produktů ve správný čas a za správnou cenu. Nabídneme vám možnost centrálně sledovat informace o produktech, sortimentu i cenách.
 • Díky D365 budete mít své zásobování vždy pod kontrolou – vyberete vždy nejvýhodnějšího dodavatele a nakoupíte za ty nejlepší ceny. K efektivnímu zásobování prodejen a skladů vám pomůžeme díky funkci sledování poptávky v reálném čase. 
 • Umožníme vám efektivně propagovat prodeje s využitím všech dostupných kanálů. Budete moci využívat informace o prodejích a nákladech k realizaci marketingových kampaní.

Pomůžeme optimalizovat váš dodavatelský řetězec

 • Díky pokročilým analýzám a strojovému učení vám umožníme dělat lepší rozhodnutí ohledně zásobování vašich obchodů a centrálních skladů a snižovat tak logistické náklady.
 • Pomůžeme vám vylepšit správu zásob pomocí dat získávaných v reálném čase. Díky aktuálním informacím můžete přesně předpovídat poptávku a maximalizovat tak prodej a ziskovost.
 • Dokážeme předvídat poptávku zákazníků a zjistit zvýšení dostupnosti zboží díky informacím vycházejícím z historických dat o nákupech a prodejích.

Vytvoříme inteligentní omni-channel 

 • Propojíme online a offline kanály, což umožní zákazníkům nakupovat kdykoli a kdekoliv, a to z jakéhokoliv zařízení. Budete moci nabídnout výběr moderních platebních metod, sbírat informace pro doručení produktů a zjednodušit operace pomocí cloudu.
 • Nabídneme vám komplexní pohled na vašeho zákazníka a umožníme vašim zaměstnancům rozvíjet trvalé vztahy pomocí doporučení, poznatků a věrnostních programů.
 • Umožníme vám využít škálovatelné, spolehlivé a bezpečné řešení pro vaše obchodní aktivity. Dodávky po etapách budou realizovány formou konfigurovatelných a rozšiřitelných platforem a zjednodušíme proces implementace.

Poskytneme možnost provozovat váš internetový obchod

 • Zefektivníme vaše podnikání díky komplexnímu obchodnímu řešení, které přizpůsobíme vašim potřebám a bude zahrnovat jak tradiční, tak nově vznikající kanály.
 • Pomocí nástrojů pro vývoj webu vám umožníme vytvářet poutavé a inteligentní digitální prodejny. Díky propojené marketingové a obchodní platformě zajistíme bezproblémovou správu obsahu, aktivit, propagačních akcí, zboží a tvorby cen napříč kanály.

Implementace Dynamics 365 musí být promyšlený proces

Digitální transformaci
vnímáme jako projekt

 • #01 Projekt
 • #02 Řízení
 • #03 Fáze
 • #04 Výstupy
 • #05 Akceptace
Pavel Balog
CFO

V našem odvětví jsou kvalitní služby klíčové pro spokojenost zákazníka. Nestačí mít jen produkt. Zákazníka zajímá, jak se o něj postaráme. Tím, že působíme na celém území České republiky a na Slovensku, jsme potřebovali zmodernizovat naše IT systémy tak, aby firemní procesy zjednodušily a zpřehlednily. Rozhodli jsme se začít právě u hledání řešení pro digitalizaci servisu. Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického partnera pro digitální transformaci. Rozhodující pro nás byl byznys fokus, transparentní přístup a kompetence v oboru. Jsou to lidé, kteří se v první řadě snaží pochopit klíčové byznys potřeby a pro ně pak vybírají vhodné IT řešení, a to nám vyhovuje.

Ladislav Zimovjan
Obchodní ředitel / Malina Group

Chtěli bychom v prvé řadě velice poděkovat společnosti Blue Dynamic, za profesionální přístup, a to ve všech směrech spolupráce. Plně si uvědomujeme, že naše celkové požadavky na CRM systém nebyly standardní a individuální přístup jsme přímo vyžadovali. V tuto chvíli nelituji jediného kroku s výběrem společnosti, která nám poskytla plnohodnotný komfort v řešení, individuální přístup a servis. Nejen že jsem se společností spokojen, ale rovnou mohu říct, že se těším na další budoucí spolupráci.

Azure Cost Management
Zkroťte neefektivní investice do cloudu s Azure Cost Management
Azure Cost Management vám dá k dispozici dokonalý přehled nad výdaji v...
Číst dále
Warehouse Management Only Mode
Využívejte Warehouse Management Only Mode i se stávajícím ERP
Využívejte Warehouse Management Only Mode i se stávajícím ERP. MS Supply Chain...
Číst dále
Service Management
Customer Service Management: Na dobrých vztazích se zákazníky záleží
Je libo zákaznický servis na jedničku? Povolejte do akce moderní IT technologie....
Číst dále

Na Blue Dynamic se můžete spolehnout

Desítky zemí

Zákazníci operující ve 26 zemích využívají naše řešení a naše služby.

Stovky zákazníků

Stovkám zákazníků jsme pomohli zlepšit jejich procesy a provoz IT.

Tisíce uživatelů

Tisíce uživatelů se na nás spoléhá při své každodenní práci.

Miliony hodin

Při tvorbě řešení pro naše zákazníky jsme odpracovali miliony hodin.

Reference

Více referencí
 • Strategické myšlení
 • Hledání business přínosů
 • Nejlepší technické řešení
 • Profesionální dodávka
 • Otevřená komunikace
 • Návrh promyšlených a dlouhodobě funkčních řešení
 • Orientace na business potřeby a jejich úplné pochopení
 • Výběr toho nejlepšího řešení díky technologickému know-how
 • Včasná dodávka při dodržení budgetu a dohodnutého rozsahu
 • Proaktivní a otevřená komunikace

Blue Dynamic je partner, na kterého se můžete spolehnout

V našem odvětví jsou kvalitní služby klíčové pro spokojenost zákazníka. Nestačí mít jen produkt. Zákazníka zajímá, jak se o něj postaráme. Tím, že působíme na celém území České republiky a na Slovensku, jsme potřebovali zmodernizovat naše IT systémy tak, aby firemní procesy zjednodušily a zpřehlednily. Rozhodli jsme se začít právě u hledání řešení pro digitalizaci servisu. Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického partnera pro digitální transformaci. Rozhodující pro nás byl byznys fokus, transparentní přístup a kompetence v oboru. Jsou to lidé, kteří se v první řadě snaží pochopit klíčové byznys potřeby a pro ně pak vybírají vhodné IT řešení, a to nám vyhovuje.

Pavel Balog
CFO

Případová studie

Chtěli bychom v prvé řadě velice poděkovat společnosti Blue Dynamic, za profesionální přístup, a to ve všech směrech spolupráce. Plně si uvědomujeme, že naše celkové požadavky na CRM systém nebyly standardní a individuální přístup jsme přímo vyžadovali. V tuto chvíli nelituji jediného kroku s výběrem společnosti, která nám poskytla plnohodnotný komfort v řešení, individuální přístup a servis. Nejen že jsem se společností spokojen, ale rovnou mohu říct, že se těším na další budoucí spolupráci.

Ladislav Zimovjan
Obchodní ředitel

Případová studie

Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického outsourcingového partnera pro komplexní podporu infrastruktury a aplikací v režimu 24x7. Osobní i týmová angažovanost jejich týmu znamená skutečnou podporu inovací BCC.

Jan Bloemendaal
Chief Information Officer

Blue Dynamic jsme si vybrali pro pomoc s implementací Dynamics AX v naší nově vytvořené obchodní jednotce v České republice. Od prvního dne celý tým zvládl naše požadavky s vysokou profesionalitou a vždy poskytoval rychlé řešení našich požadavků a problémů. Po téměř pěti měsících spolupráce jsme si jisti, že jsme udělali nejlepší volbu!

Ivan Fernandez
IT Manager

Hledali jsme partnera, který má prokazatelné zkušenosti s roll-out ve střední a východní Evropě a pomůže nám garantovat splnění legislativních povinností. Získali jsme partnera, který přesně věděl, co je potřeba udělat a měl efektivní řešení všech našich požadavků a potřeb. Současně se byl schopen lépe než my domluvit s naším současným dodavatelem. Výsledky spolupráce potvrzují, že Blue Dynamic byla skvělá volba.

Robin Hickson
Manager of Global ERP Systems and Integration

Pro implementací Dynamics 365 jsme zvolili konzultanty Blue Dynamic - pod jejich dohledem pracoval už náš předchozí systém a dokonale znají naše prostředí i potřeby. Věříme, že nám práce s novým systémem přinese další zefektivnění vnitřních procesů.

Aleš Snížek
IT Project Manager

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Málokterý dodavatel nabízí kombinaci oborových znalostí, zkušeností a kvalitní podpory v režimu 24/7. S pomocí Blue Dynamic nám reálně klesly nákladů na ICT při současném zlepšení ICT procesů.

Nicola Campio
CFO

Příjemně nás překvapila rychlost, stabilita a rozsah celého ERP systému. Co jsme ale maximálně ocenili, byla raketová rychlost jeho implementace. Pozitivní přístup týmu Blue Dynamic vnesl do spolupráce jako bonus i příjemnou atmosféru.

Ing. Pavel Čmelík
jednatel společnosti Inexad

Snažíme se vždy o ten nejlepší individuální přístup k naším klientům, proto jsme hledali dodavatele systémů, který bude mít nastavené priority podobně. Společnost Blue Dynamic splnila naše očekávání, přizpůsobila celý systém přímo k naší potřebě. Tým se skládal z opravdových odborníků, kteří rozumí svému řemeslu. CRM pro nás bylo dalším krokem ke spokojenějším klientům a lepší organizaci uvnitř firmy. Jsme rádi, že jsme se mohli svěřit do rukou právě této společnosti, jelikož odvedla vše tak, jak slibovala.

Jan Chodora
Obchodní ředitel CZ/SK

Potřebujete vědět více? Kontaktujte nás!

Štěpáín Kněžek Blue Dynamic

Štěpán Kněžek

Sales Manager
stepan.knezek@bluedynamic.cz
+420 607 032 908

LinkedIn

eGor KoValev

Account Manager
egor.kovalev@bluedynamic.cz
+420 720 953 784

LinkedIn
2022_sales_CZ (#8)

Související technologie

magnifiercrosschevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram