Microsoft Dynamics 365 Sales

Proměňte vztahy v zisky. Dynamics 365 Sales vám umožní budovat silné vztahy se zákazníky a zlepšit vaše prodeje. Pomocí Sales máte pod kontrolou svůj obchodní proces od objednávky, přes vlastní prodej až k vytváření marketingových kampaní.

Chci konzultaci zdarma

01

Zvýšení objemu prodejů a produktivity obchodníků

02

Personalizovaná obchodní sdělení

03

Spolupráce a propojení všech oddělení

04

Automatické workflow obchodních příležitostí

05

Integrace s Office 365 a sdílení dokumentů

06

Snížení nákladů na provoz

MICROSOFT DYNAMICS 365 SALES

S Microsoft Dynamics 365 Sales:

Proměňte vztahy v zisky. Dynamics 365 Sales vám umožní budovat silné vztahy se zákazníky a zlepšit vaše prodeje. Pomocí Sales máte pod kontrolou svůj obchodní proces od objednávky, přes vlastní prodej až k vytváření marketingových kampaní.

 • PRODÁVEJTE CHYTŘEJI DÍKY ZÍSKANÝM INFORMACÍM
 • BUDUJTE PLNOHODNOTNÉ OBCHODNÍ VZTAHY
 • ZÍSKEJTE VÍCE ČASU NA PRODEJ
 • ZVYŠTE PRODUKTIVITU PRODEJCŮ
 • ZVYŠTE OBJEMY PRODEJŮ
 • INOVUJTE S FLEXIBILNÍMI ŘEŠENÍMI

Prodávejte chytřeji díky získaným informacím

 • Zvyšte svou míru konverze a úspěšnost obchodních případů díky pokročilým metodám hodnocení zákazníků.
 • Zlepšete odezvu na vaší obchodní komunikaci díky propojení s potenciálním zákazníkem od těch, kteří jsou s ním již v kontaktu.
 • Díky historii vztahů a chování zákazníka vytvořte personalizované obchodní sdělení.
 • Ukažte obchodníkům statistiky o tom, jak se potenciální zákazníci chovají aby mohli zlepšit svůj způsob prodeje.

Budujte plnohodnotné obchodní vztahy

 • S pomocí LInkedIn Sales Navigatoru získejte aktuální profilová data.
 • Evidujte veškerou komunikaci se zákazníkem a vizualizujte si vztahy mezi kontakty pomocí interaktivního zobrazení organizační struktury.
 • Automaticky vytvářejte personalizované prodejní dokumenty pomocí integrace s Office 365 a využijte při jejich tvorbě nástroje pro on-line spolupráci.

Získejte více času na prodej

 • Minimalizujte rutinní úkoly pomocí inteligentních pomocníků.
 • Soustřeďte se na prodej pomocí kontextových prodejních příruček, které obsahují nabízejících úspěšné prodejní strategie a postupy.
 • Věnujte méně času hledávání potřebných informací a získejte přesnější odpovědi na vaše otázky pomocí díky inteligentnímu vyhledávání.
 • Snižte čas potřebný zaškolení díky kontextovému průvodci obchodním procesem.

Zvyšte produktivitu prodejců

 • Zajistěte koordinaci prodeje a marketingu sdílením přístupů ke kampaním a díky automatického workflow pro zpracování obchodních příležitostí.
 • Spolupracujte na nabídkách napříč odděleními a sdílejte dokumenty v Microsoft Teams.
 • Zjednodušte obchodníkům práci pomocí moderních mobilních aplikací a známých nástrojů rodiny Office 365 integrovaných s Dynamics 365 Sales.

Zvyšte objemy prodejů

 • Zjednodušte a zpřesněte plánování prodejů pomocí intuitivních plánů rozšířených o prediktivní analýzu.
 • Pomozte manažerům prodeje zvýšit výkon pomocí statistik obchodů, analýz vztahů a konverzací, vizualizujte změny v prodejní pipeline a identifikuje ohrožené obchody.
 • Objevte nové potřeby zákazníků, konkurenci a trendy na trhu pomocí statistik vytvořených umělou inteligencí.

Inovujte s flexibilními řešeními

 • Zrychlete nasazení řešení využití předdefinovaných aplikací Sales a AI a snadno vytvářejte vlastní aplikace pomocí Microsoft Power Platform.
 • Díky dostupné rozhraní umělé inteligence snadno získáte informace o prodejích a výkonu týmu bez potřeby programovat.
 • Snižte náklady a složitost provozu globální infrastruktury využitím Microsoft Azure.

Proč používat Microsoft Dynamics 365 Sales

 • Zvýšení objemu prodejů a produktivity obchodníků.
 • Personalizovaná obchodní sdělení.
 • Spolupráce a propojení všech oddělení.
 • Automatické workflow obchodních příležitostí.
 • Integrace s Office 365 a sdílení dokumentů.
 • Snížení nákladů na provoz.

Blue Dynamic je partner, na kterého se můžete spolehnout

V našem odvětví jsou kvalitní služby klíčové pro spokojenost zákazníka. Nestačí mít jen produkt. Zákazníka zajímá, jak se o něj postaráme. Tím, že působíme na celém území České republiky a na Slovensku, jsme potřebovali zmodernizovat naše IT systémy tak, aby firemní procesy zjednodušily a zpřehlednily. Rozhodli jsme se začít právě u hledání řešení pro digitalizaci servisu. Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického partnera pro digitální transformaci. Rozhodující pro nás byl byznys fokus, transparentní přístup a kompetence v oboru. Jsou to lidé, kteří se v první řadě snaží pochopit klíčové byznys potřeby a pro ně pak vybírají vhodné IT řešení, a to nám vyhovuje.

Pavel Balog
CFO

Případová studie

Chtěli bychom v prvé řadě velice poděkovat společnosti Blue Dynamic, za profesionální přístup, a to ve všech směrech spolupráce. Plně si uvědomujeme, že naše celkové požadavky na CRM systém nebyly standardní a individuální přístup jsme přímo vyžadovali. V tuto chvíli nelituji jediného kroku s výběrem společnosti, která nám poskytla plnohodnotný komfort v řešení, individuální přístup a servis. Nejen že jsem se společností spokojen, ale rovnou mohu říct, že se těším na další budoucí spolupráci.

Ladislav Zimovjan
Obchodní ředitel

Případová studie

Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického outsourcingového partnera pro komplexní podporu infrastruktury a aplikací v režimu 24x7. Osobní i týmová angažovanost jejich týmu znamená skutečnou podporu inovací BCC.

Jan Bloemendaal
Chief Information Officer

Blue Dynamic jsme si vybrali pro pomoc s implementací Dynamics AX v naší nově vytvořené obchodní jednotce v České republice. Od prvního dne celý tým zvládl naše požadavky s vysokou profesionalitou a vždy poskytoval rychlé řešení našich požadavků a problémů. Po téměř pěti měsících spolupráce jsme si jisti, že jsme udělali nejlepší volbu!

Ivan Fernandez
IT Manager

Hledali jsme partnera, který má prokazatelné zkušenosti s roll-out ve střední a východní Evropě a pomůže nám garantovat splnění legislativních povinností. Získali jsme partnera, který přesně věděl, co je potřeba udělat a měl efektivní řešení všech našich požadavků a potřeb. Současně se byl schopen lépe než my domluvit s naším současným dodavatelem. Výsledky spolupráce potvrzují, že Blue Dynamic byla skvělá volba.

Robin Hickson
Manager of Global ERP Systems and Integration

Pro implementací Dynamics 365 jsme zvolili konzultanty Blue Dynamic - pod jejich dohledem pracoval už náš předchozí systém a dokonale znají naše prostředí i potřeby. Věříme, že nám práce s novým systémem přinese další zefektivnění vnitřních procesů.

Aleš Snížek
IT Project Manager

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Málokterý dodavatel nabízí kombinaci oborových znalostí, zkušeností a kvalitní podpory v režimu 24/7. S pomocí Blue Dynamic nám reálně klesly nákladů na ICT při současném zlepšení ICT procesů.

Nicola Campio
CFO

Příjemně nás překvapila rychlost, stabilita a rozsah celého ERP systému. Co jsme ale maximálně ocenili, byla raketová rychlost jeho implementace. Pozitivní přístup týmu Blue Dynamic vnesl do spolupráce jako bonus i příjemnou atmosféru.

Ing. Pavel Čmelík
jednatel společnosti Inexad

Snažíme se vždy o ten nejlepší individuální přístup k naším klientům, proto jsme hledali dodavatele systémů, který bude mít nastavené priority podobně. Společnost Blue Dynamic splnila naše očekávání, přizpůsobila celý systém přímo k naší potřebě. Tým se skládal z opravdových odborníků, kteří rozumí svému řemeslu. CRM pro nás bylo dalším krokem ke spokojenějším klientům a lepší organizaci uvnitř firmy. Jsme rádi, že jsme se mohli svěřit do rukou právě této společnosti, jelikož odvedla vše tak, jak slibovala.

Jan Chodora
Obchodní ředitel CZ/SK

Na Blue Dynamic se můžete spolehnout

Desítky zemí

Zákazníci operující ve 26 zemích využívají naše řešení a naše služby.

Stovky zákazníků

Stovkám zákazníků jsme pomohli zlepšit jejich procesy a provoz IT.

Tisíce uživatelů

Tisíce uživatelů se na nás spoléhá při své každodenní práci.

Miliony hodin

Při tvorbě řešení pro naše zákazníky jsme odpracovali miliony hodin.

Potřebujete vědět více? Kontaktujte nás!

Štěpáín Kněžek Blue Dynamic

Štěpán Kněžek

Sales Manager
stepan.knezek@bluedynamic.cz
+420 607 032 908

LinkedIn

eGor KoValev

Account Manager
egor.kovalev@bluedynamic.cz
+420 720 953 784

LinkedIn
2022_sales_CZ (#8)

Související technologie

magnifiercrosschevron-upchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram