Microsoft Dynamics 365 Supply Chain

Zefektivněte výrobní a logistické firemní procesy. Transformujte svůj výrobní a dodavatelský řetězec pomocí Dynamics 365 Supply Chain. Používejte prvky umělé inteligence napříč plánováním, výrobou, skladováním i dopravou, abyste maximalizovali efektivitu provozu a svou ziskovost.

Chci konzultaci zdarma

01

Podpora omnichannel procesů

02

Inteligentní řízení a optimalizace zásob

03

Automatizace nákupních a logistických procesů

04

Podklady pro rozhodování v reálním čase

05

Využití umělé inteligence a strojového učení

06

Intuitivnost a snadnost ovládání

MICROSOFT DYNAMICS 365 SUPPLY CHAIN

S Microsoft Dynamics 365 Supply Chain:

Zefektivněte výrobní a logistické firemní procesy. Transformujte svůj výrobní a dodavatelský řetězec pomocí Dynamics 365 Supply Chain. Používejte prvky umělé inteligence napříč plánováním, výrobou, skladováním i dopravou, abyste maximalizovali efektivitu provozu a svou ziskovost.

 • INOVUJTE S INTELIGENTNÍMI VÝROBNÍMI OPERACEMI
 • OPTIMALIZUJTE PROVOZNÍ VÝKON
 • MODERNIZUJTE SPRÁVU SKLADŮ
 • AUTOMATIZUJTE A ZEFEKTIVNĚTE DODAVATELSKÝ ŘETĚZEC

Inovujte s inteligentními výrobními operacemi

 • S pomocí umělé inteligence vytvořte efektivnější výrobu a zjednodušte si její řízení. Optimalizujte své procesy, využití zařízení i nasazení zaměstnanců. Zjednodušte správu svých zdrojů – od pracovní síly po stroje a nástroje.
 • Vytvářejte nejvhodnější výrobní procesy a vyřešte všechny své potřeby jedním systémem. Plánujte výrobu v reálném čase – zkracujte dodací lhůty. Zrychlete dodávky produktů automatizací toku informací a materiálů.

Optimalizujte provozní výkon

 • Dělejte proaktivní rozhodnutí v reálném čase s ohledem na vaši aktuální výrobu a zásoby. Plánovaně spravujte provozy dílny a vybavení, abyste zlepšili provozuschopnost, propustnost a kvalitu výroby.
 • Pomocí AI, strojového učení a smíšené reality můžete předvídat a aktivně řešit problémy a dosáhnout efektivnosti svých aktiv, procesů a pracovních sil. Prediktivní údržbou předcházíte nákladným prostojům důležitých zařízení.

Modernizujte správu skladů

 • Získejte kompletní přehled o skladových operacích a skladových položkách. Řiďte a organizujte váš sklad a pohyb zboží v něm efektivně a v reálném čase.
 • Automatizujte správu skladu a optimalizujte jeho využití– od jednoduchých skladů až po distribuční centra. Využitím funkce strojového učení pro dosažení vyšší efektivity skladu. Online sledujete informace o výkonu vašeho skladu pomocí pokročilé analytiky poskytující přehled o skladových položkách od příjmu až po expedici.
 • Zjednodušte realizaci svých každodenních úkolů.

Automatizujte a zefektivněte dodavatelský řetězec

 • Získejte ucelený přehled o procesu dodávek napříč lokalitami i  časovými pásmy. Využijte propojení informací o prodejích a nákupech s logistikou, výrobou, skladem i dopravou.
 • Zjednodušte své objednávkové procesy, správu smluv. Řiďte lépe proces dodávky zboží i vztahy s dodavateli. Optimalizujte kapacity a snižujte náklady propojením logistiky napříč lokalitami, weby, a sklady.
 • Jeden systém plánuje výrobu, zkracuje dodací lhůty, zrychluje dodávky produktů a automatizuje tok informací. V reálném čase pracujete s aktuálními informacemi o výrobě a stavu zásob.

Proč používat Microsoft Dynamics 365 Supply Chain

 • Podpora omnichannel procesů.
 • Inteligentní řízení a optimalizace zásob.
 • Automatizace nákupních a logistických procesů.
 • Podklady pro rozhodování v reálném čase.
 • Využití umělé inteligence a strojového učení.
 • Intuitivnost a snadnost ovládání.

Blue Dynamic je partner, na kterého se můžete spolehnout

V našem odvětví jsou kvalitní služby klíčové pro spokojenost zákazníka. Nestačí mít jen produkt. Zákazníka zajímá, jak se o něj postaráme. Tím, že působíme na celém území České republiky a na Slovensku, jsme potřebovali zmodernizovat naše IT systémy tak, aby firemní procesy zjednodušily a zpřehlednily. Rozhodli jsme se začít právě u hledání řešení pro digitalizaci servisu. Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického partnera pro digitální transformaci. Rozhodující pro nás byl byznys fokus, transparentní přístup a kompetence v oboru. Jsou to lidé, kteří se v první řadě snaží pochopit klíčové byznys potřeby a pro ně pak vybírají vhodné IT řešení, a to nám vyhovuje.

Pavel Balog
CFO

Případová studie

Chtěli bychom v prvé řadě velice poděkovat společnosti Blue Dynamic, za profesionální přístup, a to ve všech směrech spolupráce. Plně si uvědomujeme, že naše celkové požadavky na CRM systém nebyly standardní a individuální přístup jsme přímo vyžadovali. V tuto chvíli nelituji jediného kroku s výběrem společnosti, která nám poskytla plnohodnotný komfort v řešení, individuální přístup a servis. Nejen že jsem se společností spokojen, ale rovnou mohu říct, že se těším na další budoucí spolupráci.

Ladislav Zimovjan
Obchodní ředitel

Případová studie

Blue Dynamic jsme si vybrali jako strategického outsourcingového partnera pro komplexní podporu infrastruktury a aplikací v režimu 24x7. Osobní i týmová angažovanost jejich týmu znamená skutečnou podporu inovací BCC.

Jan Bloemendaal
Chief Information Officer

Blue Dynamic jsme si vybrali pro pomoc s implementací Dynamics AX v naší nově vytvořené obchodní jednotce v České republice. Od prvního dne celý tým zvládl naše požadavky s vysokou profesionalitou a vždy poskytoval rychlé řešení našich požadavků a problémů. Po téměř pěti měsících spolupráce jsme si jisti, že jsme udělali nejlepší volbu!

Ivan Fernandez
IT Manager

Hledali jsme partnera, který má prokazatelné zkušenosti s roll-out ve střední a východní Evropě a pomůže nám garantovat splnění legislativních povinností. Získali jsme partnera, který přesně věděl, co je potřeba udělat a měl efektivní řešení všech našich požadavků a potřeb. Současně se byl schopen lépe než my domluvit s naším současným dodavatelem. Výsledky spolupráce potvrzují, že Blue Dynamic byla skvělá volba.

Robin Hickson
Manager of Global ERP Systems and Integration

Pro implementací Dynamics 365 jsme zvolili konzultanty Blue Dynamic - pod jejich dohledem pracoval už náš předchozí systém a dokonale znají naše prostředí i potřeby. Věříme, že nám práce s novým systémem přinese další zefektivnění vnitřních procesů.

Aleš Snížek
IT Project Manager

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Málokterý dodavatel nabízí kombinaci oborových znalostí, zkušeností a kvalitní podpory v režimu 24/7. S pomocí Blue Dynamic nám reálně klesly nákladů na ICT při současném zlepšení ICT procesů.

Nicola Campio
CFO

Příjemně nás překvapila rychlost, stabilita a rozsah celého ERP systému. Co jsme ale maximálně ocenili, byla raketová rychlost jeho implementace. Pozitivní přístup týmu Blue Dynamic vnesl do spolupráce jako bonus i příjemnou atmosféru.

Ing. Pavel Čmelík
jednatel společnosti Inexad

Snažíme se vždy o ten nejlepší individuální přístup k naším klientům, proto jsme hledali dodavatele systémů, který bude mít nastavené priority podobně. Společnost Blue Dynamic splnila naše očekávání, přizpůsobila celý systém přímo k naší potřebě. Tým se skládal z opravdových odborníků, kteří rozumí svému řemeslu. CRM pro nás bylo dalším krokem ke spokojenějším klientům a lepší organizaci uvnitř firmy. Jsme rádi, že jsme se mohli svěřit do rukou právě této společnosti, jelikož odvedla vše tak, jak slibovala.

Jan Chodora
Obchodní ředitel CZ/SK

Na Blue Dynamic se můžete spolehnout

Desítky zemí

Zákazníci operující ve 26 zemích využívají naše řešení a naše služby.

Stovky zákazníků

Stovkám zákazníků jsme pomohli zlepšit jejich procesy a provoz IT.

Tisíce uživatelů

Tisíce uživatelů se na nás spoléhá při své každodenní práci.

Miliony hodin

Při tvorbě řešení pro naše zákazníky jsme odpracovali miliony hodin.

Potřebujete vědět více? Kontaktujte nás!

Štěpáín Kněžek Blue Dynamic

Štěpán Kněžek

Sales Manager
stepan.knezek@bluedynamic.cz
+420 607 032 908

LinkedIn

eGor KoValev

Account Manager
egor.kovalev@bluedynamic.cz
+420 720 953 784

LinkedIn
2022_sales_CZ (#8)

Související technologie

magnifiercrosschevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram