Microsoft Dynamics AX

Microsoft Dynamics AX logo
Microsoft Dynamics AX je flexibilní řešení pro řízení a plánování podnikových zdrojů (ERP) . Které zednodušuje a standardizuje implementační procesy.

ERP - Microsoft Dynamics AX

Nástroje pro Enterprise Resource Planning (ERP) Microsoft Dynamics poskytují zaměstnancům vše potřebné pro bezvadný chod celé firmy. Od řízení ekonomiky, financí a dodavatelského řetězce, přes provoz a personalistku až po nástroje pro business intelligence a reporting potřebné pro informovanější rozhodování. Začít můžete v rozsahu, který momentálně potřebujete, a později se snadno přizpůsobit měnícím se potřebám – v cloudu nebo na vašich serverech, záleží jen na vás

Co je Microsoft Dynamics AX?

Microsoft Dynamics AX je přizpůsobitelné řešení pro správu podniků, které umožní Vám i Vašim zaměstnancům dělat s jistotou informovaná obchodní rozhodnutí. Produkt Microsoft Dynamics AX nabízí komplexní funkce, které pomáhají automatizovat a zjednodušit správu financí, vztahů se zákazníky, obchodní služby, lidské zdroje a procesy zásobovacího řetězce. Tyto funkce pomáhají dát dohromady lidi, procesy a technologie umístěné po celém světě. Tímto způsobem pomáhá produkt Microsoft Dynamics AX zvýšit produktivitu a efektivitu Vašich činností a zvýšit úspěšnost práce.

Microsoft Dynamics AX - Základ pro rychlá a správná rozhodnutí

Flexibilita systému s vysokou možností parametrizace a snadnost realizace potřebných změn akceleruje čas potřebný pro uvedení nového produktu na trh. Využití Dynamics AX tak přímo zvyšuje konkurenceschopnost společnosti.

Microsoft Dynamics AX je obchodní řešení společnosti Microsoft pro podniky. Zrychluje podnikání, protože umožňuje lidem rychle přijímat chytřejší rozhodnutí na základě zjištění a analýz v reálném čase, rychleji transformovat obchodní procesy s cílem dosáhnout rychlejšího zhodnocení investic a růstu podnikání díky možnostem a flexibilitě cloudu.

Řešení přímo pro vaše odvětví

Ať se pohybujete v jakémkoli oboru, potřebujete software pro řízení, který bude podporovat požadavky a procesy specifické právě pro vaši firmu, aniž by bylo nutné ho nákladně a zdlouhavě přizpůsobovat a doplňovat. Microsoft Dynamics nabízí několik oborových řešení, která vaší organizaci pomohou překonat očekávání zákazníků. Oborová řešení pro:

  • Maloobchod
  • Služby
  • Výroba
  • Sklady a logistika
  • Veřejná správa

Nemusíte se bát nedodržení rozpočtu nebo časového harmonogramu

Výrazné zjedodušení a standardizace implementačních procesů umožňuje zdokonalit předvídatelnost a kvalitu zavádení komplexních ERP systémů, jako je Microsoft Dynamics AX. Výsledkem je rychlejší implementace bez známých rizik, které brzdí váš rozvoj. Čím se odlišujeme:

  • Lepší předvídatelnost vývoje implementací
  • Podpora během celého životního cyklu implementového systémuy
  • Lepší škálovatelnost a snažší osvojitelnost koncovými uživateli

Zjistěte si více

Chcete vědět více? Zavolejte si našim specialistům pro více informací.
Sdílejte příspěvek s přáteli
Chci konzultaci zdarma
Zjistěte možnosti pro Vaši společnost, napište nám!
2022_sales_CZ (#8)
magnifiercrosschevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram