Microsoft Dynamics AX

Autor: Karel Pecl

Přidáno dne: 20. 05. 2020
Kategorie: 

ERP - Microsoft Dynamics AX

Nástroje pro Enterprise Resource Planning (ERP) Microsoft Dynamics poskytují zaměstnancům vše potřebné pro bezvadný chod celé firmy. Od řízení ekonomiky, financí a dodavatelského řetězce, přes provoz a personalistku až po nástroje pro business intelligence a reporting potřebné pro informovanější rozhodování. Začít můžete v rozsahu, který momentálně potřebujete, a později se snadno přizpůsobit měnícím se potřebám – v cloudu nebo na vašich serverech, záleží jen na vás

Co je Microsoft Dynamics AX?

Microsoft Dynamics AX je přizpůsobitelné řešení pro správu podniků, které umožní Vám i Vašim zaměstnancům dělat s jistotou informovaná obchodní rozhodnutí. Produkt Microsoft Dynamics AX nabízí komplexní funkce, které pomáhají automatizovat a zjednodušit správu financí, vztahů se zákazníky, obchodní služby, lidské zdroje a procesy zásobovacího řetězce. Tyto funkce pomáhají dát dohromady lidi, procesy a technologie umístěné po celém světě. Tímto způsobem pomáhá produkt Microsoft Dynamics AX zvýšit produktivitu a efektivitu Vašich činností a zvýšit úspěšnost práce.

Microsoft Dynamics AX - Základ pro rychlá a správná rozhodnutí

Flexibilita systému s vysokou možností parametrizace a snadnost realizace potřebných změn akceleruje čas potřebný pro uvedení nového produktu na trh. Využití Dynamics AX tak přímo zvyšuje konkurenceschopnost společnosti.

Microsoft Dynamics AX je obchodní řešení společnosti Microsoft pro podniky. Zrychluje podnikání, protože umožňuje lidem rychle přijímat chytřejší rozhodnutí na základě zjištění a analýz v reálném čase, rychleji transformovat obchodní procesy s cílem dosáhnout rychlejšího zhodnocení investic a růstu podnikání díky možnostem a flexibilitě cloudu.

Řešení přímo pro vaše odvětví

Ať se pohybujete v jakémkoli oboru, potřebujete software pro řízení, který bude podporovat požadavky a procesy specifické právě pro vaši firmu, aniž by bylo nutné ho nákladně a zdlouhavě přizpůsobovat a doplňovat. Microsoft Dynamics nabízí několik oborových řešení, která vaší organizaci pomohou překonat očekávání zákazníků. Oborová řešení pro:

  • Maloobchod
  • Služby
  • Výroba
  • Sklady a logistika
  • Veřejná správa

Nemusíte se bát nedodržení rozpočtu nebo časového harmonogramu

Výrazné zjedodušení a standardizace implementačních procesů umožňuje zdokonalit předvídatelnost a kvalitu zavádení komplexních ERP systémů, jako je Microsoft Dynamics AX. Výsledkem je rychlejší implementace bez známých rizik, které brzdí váš rozvoj. Čím se odlišujeme:

  • Lepší předvídatelnost vývoje implementací
  • Podpora během celého životního cyklu implementového systémuy
  • Lepší škálovatelnost a snažší osvojitelnost koncovými uživateli

Zjistěte si více

Sdílet na:

Mohlo by vás také zajímat

Management nákupních objednávek

Snadno a jednoduše spravujte nákupní objednávky ve Vašem ERP systému. S pomocí moderních informačních technologii, lze vše provést snadno a rychle.

Hybridní infrastruktura

Provozujete vlastní on-premise servery, ale hardware už na narůstající požadavky kapacitně nestačí? Pak by vás mohl zajímat hybridní scénář, v rámci kterého se chybějící kapacity doplní cloudovým řešením.

Jak uspět při upgrade Dynamics AX

Každá nová verze Dynamics AX obsahuje řadu atraktivních funkcionalit, o které se možná připravujete z důvodu obav o náročnost procesu upgradu.

Jak snadno přizpůsobit Dynamics AX vaším potřebám

ERP systém Dynamics AX, je snadno přizpůsobitelný pro Vaše potřeby! Společnost Blue Dynamic, s. r.o. Vám ukáže jak na to!
1 2 3 15
Všechny články

Potřebujete vědět víc? Kontaktujte nás.

Zanechte nám na sebe kontakt a tým Blue Dynamic se vám během 48 hodin ozve.
Štěpán Kněžek
Sales Manager

stepan.knezek
@bluedynamic.cz

+420 607 032 908

Štěpáín Kněžek Blue Dynamic